Г Р А Ф І К занять з варіативної складової на І семестр 2015-2016 навчального року

№ з/п П.І.Б. вчителя Назва курсу Клас Час проведення Кількість годин Місце проведення
1 Писанець С.В. Математика 1-А Понеділок                    12-00 – 12-35 0,5 №101

 

Українська  мова 0,5
2 Гринь З.І. Укр. мова 1-Б Четвер                          11-50 – 12-25 0,5 №106
Математика Середа                          11-50 – 12-25 0,5
3 Носкова Н.М. Українська  мова 1-В Середа                          11-50 – 12-35 0,5 Вчительська
Математика Понеділок                    11-50 – 12-35 0,5
4 Кулачко О.М. Математика 2 — А Вівторок                       11-50 – 12-30 0,5 № 103
Російська мова Середа                          11-50 – 12-30 1
Українська  мова Вівторок                       11-50 – 12-30 0,5
5 Павленко Т.А. Математика 2 — Б Середа                          11-50 – 12-30 0,5 № 102
Українська  мова Середа                          11-50 – 12-30 0,5
Російська мова Вівторок                       11-50 – 12-30 1
6 Россол М.С. Математика 2 — В П’ятниця                      11-50 – 12-35 0,5 № 102
Українська  мова П’ятниця                       11-50 — 12-35 0,5
Російська мова Вівторок                       11-50 — 12-35 1      №105
7 Дергоусова З.І. Математика 3 — А Понеділок                     09-55 –10-40 0,5      № 104
Українська  мова Понеділок                     09-55 –10-40 0,5
Російcька мова Середа                          13-40 – 14-20 1
8 Шкуро Н.Д. Російська мова 3 — Б Понеділок                     14-35 –15-20 1 №107
Українська  мова Четвер                          10-50 – 11-35 0,5
Математика Четвер                          10-50 – 11-35 0,5 Вчительська
9 Деркач  Ю.Ю. Українська  мова 3 — В П’ятниця                      14-35 – 15-20 0,5 № 108
Російська мова Вівторок                       10-50 – 11-30 1
Математика П’ятниця                      14-35 – 15-20 0,5
10 Ніколаєва О.Є. Російська мова 4 — А Понеділок                   09– 55 – 10-40 0,5 № 105
Українська  мова Середа                          15 -25 –16-10 0,25
Математика Середа                          15 -25 –16-10 0,25
11 Барабаш Л.В. Російська мова 4 — Б Середа                        13 –40 – 14-25 1 № 108
Українська  мова Середа                          14-40 – 15-20 0,5
Математика Середа                          14-40 – 15-20 0,5
12 Бучковська Л.К. Російська мова 4-В Вівторок                       10-50 – 11-35 1 №102
Українська мова Понеділок                    10-50 – 11-35 0,5
Математика Вівторок                       14-35 – 15-20 0,5
13 Романькова М.С. Факультатив «Розв’язуємо тестові задачі» 5-А Четвер                          13-40 – 14-25 0,5 №401
Факультатив «Розв’язуємо тестові задачі» 6-А Вівторок                      14-35 – 15-20 1 №401
Факультатив «Розв’язуємо тестові задачі» 6-Б Четвер                        15-30 – 16-15 1 №401
Факультатив «За лаштунками шкільної математики» 9-Б Середа                        15-30 – 16-15 1 №401
Додаткові заняття з математики 11-Б Вівторок                     15-30 – 16-15 0,5 №401
14 Іванова В.О. Факультатив «Розв’язуємо тестові задачі» 5-Б Середа                          13-40 – 14-25 1 №202
Факультатив «Розв’язуємо тестові задачі» 5-В Середа                          14-35 – 15-20 1 №202
Факультатив «За лаштунками шкільної математики» 7-А Вівторок                      14-35 – 15-20 1 №202
Факультатив «За лаштунками шкільної математики» 7-Б Вівторок                      13-40 – 14-25 1 №202
Факультатив «За лаштунками шкільної математики» 7-В Четвер                          14-35 – 15-20 1 №202
15 Сулакова Л.І. Факультатив «За лаштунками шкільної математики» 8-Б Середа                          14-35 – 15-20 1 №203
16 Хмельницький А.А. Додаткові заняття з математики (геометрія) 10-Ам Середа                          15-30 – 16-00 0,5 №405
Додаткові заняття з математики (геометрія) 11-Ам Середа                          16-00 – 16-30 0,5 №405
17 Гриценко О.В. Додаткові заняття з географії 8-Б Середа                          14-35 – 15-20 1 №406
Додаткові заняття з географії 8-В Четвер                          15-30 – 16-15 1 №406
Додаткові заняття з географії 10-Ам Понеділок                    14-35 – 15-20 0,5 №406
Додаткові заняття з географії 10-Б Четвер                          14-35 – 15-20 1 №406
18 Соболенко Ю.П. Додаткові заняття з історії 10-А Середа                          14-35 – 15-20 1 №402
Додаткові заняття з історії 10-Б Середа                          13-40 – 14-25 1 №402
19 Москаленко Т.К. Курс за вибором «Рос.мова» 5-А Середа                          13-40 – 14-25 0,5 №204
20 Шкляренко С.В. Додаткові заняття з української мови 6-Б Понеділок                    15-00 – 16-00 1 №203
Додаткові заняття з української мови 8-А Вівторок                       15-25 – 15-55 0,5 №203
Додаткові заняття з української мови 8-Б Понеділок                    16-00 – 17-00 1 №203
Додаткові заняття з української мови 10-А Вівторок                       16-00 – 16-30 0,5 №203
Додаткові заняття з української літератури 10-А Вівторок                       16-30 – 17-30 1 №203
21 Беспала О.О. Додаткові заняття з української мови 7-В Понеділок                    14-35 – 15-20 1 №206
22 Чередник Ю.О. Додаткові заняття з української мови 11-Б Середа                          15-30 – 16-15 0,5 №407
23 Нікітіна А.Ф. Курс за вибором «Країнознавство» 10-Аф Четвер                          11-50 – 12-35 1 №302
Курс за вибором «Країнознавство» 11-Аф Понеділок                    11-50 – 12-35 1 №302
24 Тіщенко О.Л. Курс за вибором «Ірраціональність у рівняннях, нерівностях і алгебраїчних виразах» 10-Ам Понеділок                    09-55 – 10-40 1 №405
Курс за вибором «Обчислення в системах комп’ютерної алгебри» 11-Ам Середа                          11-50 – 12-35 1 №405
25 Шатілова-Хаміда Н.А. Курс за вибором «Ділова англійська мова» 10-Аф Вівторок                       13-40 – 14-25 1 №304
Курс за вибором «Ділова англійська мова» 11-Аф Середа                          14-35 – 15-20 1 №304
24 Каплун В.В. Курс за вибором «Технічний переклад» 10-Аф                      ІІ семестр 0,5
Курс за вибором «Технічний переклад» 11-Аф Вівторок                       13-40 – 14-25 1 №303
25 Тарасов В.В. Предмет за вибором «Креслення» 10-Ам Середа                          13-40 – 14-25 1 м
Предмет за вибором «Креслення» 11-Ам П’ятниця                      09-55 – 10-40 1 м
Предмет за вибором «Креслення» 10-Б П’ятниця                      11-50 – 12-35 1 м
26 Барахова Л.О. Додаткові заняття з української мови 11-А Понеділок                    15-00 – 15-30 0,5 ІІ п/р
Додаткові заняття з української літератури 11-А Понеділок                    15-30 – 16-30 1 ІІ п/р