Г Р А Ф І К   занять з варіативної складової на ІІ семестр 2014-2015 навчального року

 

№ з/п П.І.Б. вчителя Назва курсу Клас К-ть годин на рік І семестр ІІ семестр Час проведення Місце проведення Вид заняття
1 Ведмеденко А.І. Розв’язуємо тестові задачі 5-А  1 1 1 Вівторок,14-35 – 15-35 К.401 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 5-Б  1  1 1 Середа,13-40 – 14-40 К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 7-В 0,5 0,5 0,5 Вівторок (І,ІІІ),

15-35 – 16-35

К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 8-Б 1 1 1 Четвер,14-35 – 15-35 К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 9-Б 1 1 1 П’ятниця,14-35 – 15-35 К.401 Факультатив
Математика 5-Б 0,5 0,5 0,5 Середа (ІІ, ІV),

14-40 – 15-40

К.401 Додаткові заняття
2 Іванова В.О. Розв’язуємо тестові задачі 6-А 1 1 1 Середа, 15-30 – 16-30 К.202 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 6-Б 1 1 1 Четвер,14-35 – 15-35 К.202 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 6-В 1 1 1 Четвер,15-35 – 16-35 К.202 Факультатив
Математика 6-Б 1,5 1 2 П’ятниця,14-35 – 16-35 К.202 Додаткові заняття
Математика 6-В 1,5 1 2 Понеділок,15-00–17-00 К.202 Додаткові заняття
3 Травнікова А.М. Інформатика 10-Б 0,5 0,5 0,5 Понеділок (І.ІІІ),

16-00 – 17-00

К.307 Додаткові заняття
4 Солдатенко С.І. Сходинки до інформатики 4-А   1   1    1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
Сходинки до інформатики 4-Б   1  1  1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
Сходинки до інформатики 4-В 1 1 1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
5 Тіщенко О.Л.

 

 

 

Ірраціональність у рівняннях, нерівностях і алгебраїчних виразах 10-Ам 1   1  1 Згідно розкладу К.405 Курс за вибором
Обчислення в системах комп’ютерної алгебри 11-Ам 1 1 1 Згідно розкладу К.405 Курс за вибором
6 Нікітіна А.Ф. Країнознавство

 

10-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.302 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.302 Курс за вибором
7 Шатілова-Хаміда Н.А. Ділова англійська мова

 

10-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.304 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.304 Курс за вибором
8 Дмитренко Д.М. Технічний переклад 10-Аф 0,5 0 1 Згідно розкладу К.201 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.201 Курс за вибором
9 Тарасов В.В. Креслення 10-Ам 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
Креслення 10-Б 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
Креслення 11-Ам 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
10 Барахова Л.О. Українська література 11-А   1

 

  1

 

  1

 

Середа ,15-25 – 16-25 К.4 Додаткові заняття

 

Українська мова 10-А 0,5 0,5 0,5 Середа, 16-30 –17-00 К.4 Додаткові заняття
11 Малиш О.Є. Історія України 10-А   1   1   1 Вівторок,15-25 – 16-25 К.404 Додаткові заняття
10-Б   1   1   1 Вівторок,16-30 – 17-30 К.404 Додаткові заняття
12 Гриценко О.В. Географія 8-Б 1 1 1 Середа,14-35 – 15-35 К.406 Додаткові заняття
10-Ам 0,5 0,5 0,5 Четвер,15-30 – 16-00 К.406 Додаткові заняття
10-Б 1 1 1 Понеділок,15-30 –16-30 К.406 Додаткові заняття
13 Беспала О.О.

 

Українська мова 6-А 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,14-40 –15-10 К.206 Додаткові заняття

 

6-В 1 1 1 П’ятниця,13-40 – 14-40 К.206
8-А 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-35 –15-05 К.206
8-Б 1 1 1 Середа,14-00 – 15-00 К.206
14 Бусленко Т.І. Українська мова 5-А 0,5 0,5 0,5 Середа,14-35 — 15-05  

 

 

К.403

Додаткові заняття
6-Б 1 1 1 Вівторок,14-35 -15-35
11-А 0,5 0,5 0,5 Вівторок,15-35 -16-05
Українська літ-ра 11-А 1 1 1 Вівторок,16-10 –17-10
15 Шкляренко С.В. Українська мова

 

5-Б 1 1 1 Понеділок,15-00–16-00  

К.203

Додаткові заняття
11-Б 1 1 1 Вівторок, 14-35–15-35
16 Чередник Ю.О. Українська мова 10-Б 0,5 0,5 0,5 Четвер,15-00 – 15-30 К.407 Додаткові заняття
17 Сулакова Л.І.

 

За лаштунками шкільної математики 7-Б 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-35 – 15-05 К.211

 

Факультатив
Математика 11-Б 0,5 0,5 0,5 Вівторок,15-10 – 15-40 К.211 Додаткові заняття
18 Хмельниць-

кий А.А.

Математика (геометрія) 10-Ам 1 1 1 Середа, ,14-25–15-25 К.202 Додаткові заняття
11-Ам 1 1 1 Середа,15-25–16-25
19 Романькова М.С. Математика 10-Б 1 1 1 Вівторок,14-00–15-00 К.202 Додаткові заняття
20 Ніколаєва О.Є. Укр. мова  

3-А

0,5 0,5 0,5 Понеділок,14-35–15-20  

К.105

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Понеділок,14-35–15-20
Російська мова 0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05 Курс за вибором
21 Барабаш Л.В.

 

Російська мова  

3-Б

 

1 1 1 П’ятниця,11-15–11-55  

К.108

 

Курс  за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Середа,14-35 – 15-20 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Середа,14-35 – 15-20
22 Бучковська Л.К. Російська мова  

3-В

1 1 1 Вівторок,15-25 –16-10  

К.102

Курс за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,15-25–16-10 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Понеділок,15-25–16-10
23 Писанець С.В.

 

Екологія рідного краю  

4-А

 

0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05  

 

К.101

 

Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Понеділок,11:15-11:55,

середа,11:15-11:55

Предмет за вибором
Укр.мова 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,15-25–16-10 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,15-25–16-10
24 Гринь З.М.

 

Екологія рідного краю  

4-Б

0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-35 – 15-20 К.106 Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-35 – 15-20 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Четвер, 09-55 – 10-40;

п’ятниця, 10-50–11-35

Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Середа,  14-35 – 15-20 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Середа,  14-35 – 15-20
25 Носкова Н.М.

 

Екологія рідного краю  

4-В

 

0,5 0,5 0,5 Четвер, 14-35 – 15-20  

 

 

К.108

 

Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Четвер, 14-35 – 15-20 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Понеділок,12-05–12-45

Середа, ,12-55–13-35

Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-55 – 12-40 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-55 – 12-40
26 Кулачко О.М. Математика  

1-А

0,5 0,5 0,5 Середа,11-55–12-40  

К.103

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Середа,11-55–12-40
27 Павленко Т.А. Математика  

1-Б

0,5   0,5 0,5 Середа, 11-55 – 12-40  

К.102

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-55–12-40
28 Россол М.О. Математика 1-В 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-55–12-40  

К.105

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-15 –11-55
29 Дергоусова З.І.. Математика  

2-А

0,5 0,5 0,5 Вівторок,12-50–13-30  

К.104

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,12-50–13-30
Російська мова 1 1 1 Четвер, 12-05 – 12-45 Курс за вибором
30 Шкуро Н.Д. Математика  

2-Б

0,5 0,5 0,5 П’ятниця,11-55–12-40  

К.107

 

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,,11-55–12-40
Російська мова 1 1 1 Середа,11-15 – 11-55 Курс  за вибором
31 Деркач Ю.Ю. Російська мова  

2-В

1 1 1 П’ятниця,11-55–12-40  

К.101

Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок, 12-50–13-30 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Вівторок,12-50–13-30

 

Германенко Л.І.,

236-56-04

 

Національна дитяча гаряча лінія