Графік проведення виховних годин у 2012-2013 навчальному році (І підрозділ)

        Клас   № кабінету   Класний керівник    День проведення      Термін проведення

1             1-А         105                        Білошапка Т.І.                   Четвер                                  11:55-12:40

2             1-Б         106                        Барабаш Л.В.                      Четвер                                  11:55-12:40

3             1-В         107                        Сироватка Н.М.                Четвер                                  12:50-13:35

4             2-А         101                        Писанець С.В.                    Середа                                 12:50-13:35

5             2-Б         106                        Гринь З.М.                          Середа                                 12:50-13:35

6             2-В         107                        Носкова Н.М.                    Середа                                 12:50-13:35

7             3-А         102                        Павленко Т.А.                    П’ятниця                              12:50-13:35

8             3-Б         103                        Кулачко О.М.                    П’ятниця                              15:25-16:10

9             4-А         104                        Дергоусова З.І.                  Понеділок                           14:40-15:25

10           4-Б         107                        Шкуро Н.Д.                        Четвер                                  14:40-15:25

11           5-А         304                        Губенко Т.О.                      Вівторок                              12:50-13:35

12           5-Б         203                        Шкляренко С.В.                Вівторок                              13:45-14:30

13           5-В         403                        Бусленко Т.І.                      Четвер                                  13:45-14:30

14           6-А         408                        Плахутіна А.Ю.                 Вівторок                              13:45-14:30

15           6-Б         305                        Коденко М.А.                     Середа                                 13:45-14:30

16           7-А         202                        Гомонець А.Ю.                  Вівторок                              13:45-14:30

17           7-Б         301                        Новаковська С.О.             П’ятниця                              13:45-14:30

18           8-А         204                        Москаленко Т.К.               П’ятниця                              14:40-15:25

19           8-Б         406                        Гриценко О.В.                    Вівторок                              13:45-14:30

20           9-А         402                        Соболенко Ю.П.                П’ятниця                              14:40-15:25

21           9-Б         209                        Мамчур Ю.В.                     Середа                                 14:40-15:25

22           10-А       205                        Гордієнко Н.В.                  Середа                                 14:40-15:25

23           10-Б       306                        Травникова А.М.              Четвер                                  14:40-15:25

24           11-А       210                        Чоботок І.Ю.                      П’ятниця                              11:55-12:40

25           11-Б       207                        Тарасов В.В.                      Четвер                                  14:40-15:25