ГРАФІК проведення виховних годин в І семестрі 2014-2015 навчального року (І підрозділ)

                                  ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор навчального комплексу № 67

____________________      Малиш О.Є.

 «01»      вересня     2014 р.

 

           

ГРАФІК

проведення виховних годин

в І семестрі 2014-2015 навчального року

(І підрозділ)

Клас

№ каб.

Класний

керівник

ур

День

проведення

Час

проведення

1-а

103

Кулачко Ольга Миколаївна

5

Вівторок

11.25-11.55

1-б

102

Павленко Тетяна Андріївна

5

Вівторок

11.25-11.55

1-в

105

Россол Марина Олександрівна

5

П’ятниця

11.25-11.55

2-а

104

Дергоусова Зоя Іванівна

7

Вівторок

12.55-13.35

2-б

107

Шкуро Надія Дмитрівна

6

П’ятниця

12.05-12.45

2-в

101

Трибулкіна Інна Вадимівна

6

П’ятниця

12.05-12.45

3-а

105

Ніколаєва Олена Євгенівна

4

Акт. зала

10.25-11.05

3-б

108

Барабаш Людмила Володимирівна

11

Вівторок

16.00-16.40

3-в

102

Бучковська Лілія Казимирівна

6

Вівторок

15.10-15.50

4-а

106

Писанець Світлана Володимирівна

4

Середа

10.25-11.05

4-б

106

Гринь Зоя Миколаївна

4

Вівторок

10.25-11.05

4-в

106

Носкова Наталія Миколаївна

10

Вівторок

15.05-15.45

5-а

311

Травнікова Алла Миколаївна

7

Середа

12.55-13.35

5-б

401

Симонова Анастасія Ігорівна

9

Вівторок

14.25-15.05

6-а

206

Беспала Ольга Олексіївна

8

Вівторок

13.40-14.20

6-б

210

Чоботок Інна Юріївна

8

Вівторок

13.40-14.20

6-в

201

Дмитренко Дарина Миколаївна

9

Вівторок

14.25-15.05

7-а

304

Шатілова-Хаміда Наталія Анатоліївна

9

Вівторок

14.25-15.05

7-б

203

Шкляренко Світлана Володимирівна

8

П’ятниця

13.40-14.20

7-в

403

Бусленко Тетяна Іванівна

8

П’ятниця

13.40-14.20

8-а

408

Плахутіна Анна Юріївна

8

Четвер

13.40-14.20

8-б

305

Зоріна Анна Володимирівна

9

Вівторок

14.25-15.05

9-а

202

Оліфіренко Дмитро Олександрович

6

Понеділок

12.05-12.45

9-б

301

Костинський Віталій Сергійович

9

Середа

14.25-15.05

10-а

204

Москаленко Тетяна Кирилівна

9

Четвер

14.25-15.05

10-б

406

Гриценко Олександра Вікторівна

8

Середа

13.40-14.20

11-а

402

Соболенко Юлія Петрівна

10

Вівторок

15.05-15.45

11-б

209

Мамчур Юлія Володимирівна

7

П’ятниця

12.55-13.35