Графік занять з варіативної складової на 2014-2015 навчальний рік

                 «ЗАТВЕРДЖУЮ»

 

Директор ЗНВК № 67 _________ Малиш О.Є.

01”           вересня          2014 року,

 наказ   від   01.09.2014р.       №  227

 

Г Р А Ф І К

                       занять з варіативної складової на 2014-2015 навчальний рік

 

№ з/п П.І.Б. вчителя Назва курсу Клас К-ть годин на рік І семестр ІІ семестр Час проведення Місце проведення Вид заняття
1 Симонова А.І. Розв’язуємо тестові задачі 5-А  1 1 1 Вівторок,14-30 – 15-30 К.401 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 5-Б  1  1 1 Середа,14-30 – 15-30 К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 7-В 0,5 0,5 0,5 Вівторок (І,ІІІ),

15-35 – 16-35

К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 8-Б 1 1 1 Четвер,14-30 – 15-30 К.401 Факультатив
За лаштунками шкільної математики 9-Б 1 1 1 П’ятниця,15-30 – 16-30 К.401 Факультатив
Математика 5-Б 0,5 0,5 0,5 Середа (ІІ, ІV),

15-35 – 16-35

К.401 Додаткові заняття
2 Іванова В.О. Розв’язуємо тестові задачі 6-А 1 1 1 Середа, 14-30 – 15-30 К.202 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 6-Б 1 1 1 Четвер,14-30 – 15-30 К.202 Факультатив
Розв’язуємо тестові задачі 6-В 1 1 1 Четвер,15-35 – 16-35 К.202 Факультатив
Математика 6-Б 1,5 1 2 П’ятниця,14-00 – 15-00 К.202 Додаткові заняття
Математика 6-В 1,5 1 2 П’ятниця,13-00 – 14-00 К.202 Додаткові заняття
3 Травнікова А.М. Інформатика 10-Б 0,5 0,5 0,5 Понеділок (І.ІІІ),

16-00 – 17-00

К.307 Додаткові заняття
4 Вакансія Сходинки до інформатики 4-А   1   1    1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
Сходинки до інформатики 4-Б   1  1  1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
Сходинки до інформатики 4-В 1 1 1 Згідно розкладу К.308 Предмет за вибором
5 Тіщенко О.Л.

 

 

 

Ірраціональність у рівняннях, нерівностях і алгебраїчних виразах 10-Ам 1   1  1 Згідно розкладу К.405 Курс за вибором
Обчислення в системах комп’ютерної алгебри 10-А 1 1 1 Згідно розкладу К.405 Курс за вибором
6 Нікітіна А.Ф. Країнознавство

 

10-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.302 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.302 Курс за вибором
7 Шатілова-Хаміда Н.А. Ділова англійська мова

 

10-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.304 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.304 Курс за вибором
8 Дмитренко Д.М. Технічний переклад 10-Аф 0,5 0 1 Згідно розкладу К.201 Курс за вибором
11-Аф 1 1 1 Згідно розкладу К.201 Курс за вибором
9 Тарасов В.В. Креслення 10-Ам 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
Креслення 10-Б 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
Креслення 11-Ам 1 1 1 Згідно розкладу К.208 Предмет за вибором
10 Барахова Л.О. Українська література 11-А   1

 

  1

 

  1

 

Понеділок (ІІ, ІV),

16-35 – 17-35

К.4 Додаткові заняття

 

Українська мова 10-А 0,5 0,5 0,5 Понеділок,15-30 –16-30 К.4 Додаткові заняття
11 Малиш О.Є. Історія України 10-А   1   1   1 Вівторок,15-30 – 16-30 К.404 Додаткові заняття
10-Б   1   1   1 Вівторок,16-30 – 17-30 К.404 Додаткові заняття
12 Гриценко О.В. Географія 8-Б 1 1 1 Середа,14-30 – 15-30 К.406 Додаткові заняття
10-Ам 0,5 0,5 0,5 Четвер,15-30 – 16-30 К.406 Додаткові заняття
10-Б 1 1 1 Понеділок,15-30 –16-30 К.406 Додаткові заняття
13 Беспала О.О.

 

Українська мова 6-А 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-45 –15-30 К.206 Додаткові заняття

 

6-В 1 1 1 П’ятниця,13-50 – 14-35 К.206
8-А 0,5 0,5 0,5 Вівторок,15-35 –16-35 К.206
8-Б 1 1 1 Середа,14-00 – 15-00 К.206
14 Бусленко Т.І. Українська мова 5-А 0,5 0,5 0,5 Середа,13-40 — 14-40  

 

 

К.403

Додаткові заняття
6-Б 1 1 1 Вівторок,14-30 -15-30
6-В 1 1 1 Середа,14-45 – 15-45
11-А 0,5 0,5 0,5 Вівторок,15-35 -16-05
Українська літ-ра 11-А 1 1 1 Вівторок,16-10 –17-10
15 Шкляренко С.В. Українська мова

 

5-Б 1 1 1 Понеділок,15-30–16-30  

К.203

Додаткові заняття
11-Б 1 1 1 Четвер,09-30 – 10-30
16 Чередник Ю.О. Українська мова 10-Б 0,5 0,5 0,5 Четвер (І, ІІІ)

16-00 – 17-00

К.407 Додаткові заняття
17 Сулакова Л.І.

 

За лаштунками шкільної математики 7-Б 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-00 – 15-00 К.211

 

Факультатив
Математика 11-Б 0,5 0,5 0,5 Четвер (І, ІІІ)

16-00 – 17-00

К.211

 

Додаткові заняття
18 Хмельниць-

кий А.А.

Математика (геометрія) 10-Ам 1 1 1 Середа, ,15-10–16-10 К.202 Додаткові заняття
11-Ам 1 1 1 П’ятниця,15-10–16-10
Математика 10-Б 1 1 1 Середа, ,14-00–15-00
19 Ніколаєва О.Є. Укр. мова  

3-А

0,5 0,5 0,5 П’ятниця,14-25–15-05  

К.105

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,15-10–16-10
Російська мова 0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05 Курс за вибором
20 Барабаш Л.В.

 

Російська мова  

3-Б

 

1 1 1 П’ятниця,11-15–11-55  

К.108

 

Курс  за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Середа,14-25 – 15-05 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Середа,14-25 – 15-05
21 Бучковська Л.К. Російська мова  

3-В

1 1 1 Вівторок,14-25 –15-05  

К.102

Курс за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,14-25–15-00 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Понеділок,14-25–15-00
22 Писанець С.В.

 

Екологія рідного краю  

4-А

 

0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05  

 

К.101

 

Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Четвер,14-25 – 15-05 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Понеділок,11:15-11:55,

середа,11:15-11:55

Предмет за вибором
Укр.мова 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,15-10–16-10 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 П’ятниця,15-10–16-10
23 Гринь З.М.

 

Екологія рідного краю  

4-Б

0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-25 – 15-05 К.106 Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Вівторок,14-25 – 15-05 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Четвер, 09-35 – 10-15 п’ятниця, 10-25–11-05 Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Четвер, 13-40 – 14-20 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Четвер, 13-40 – 14-20
24 Носкова Н.М.

 

Екологія рідного краю  

4-В

 

0,5 0,5 0,5 Четвер, 14-25 – 15-05  

 

 

К.108

 

Курс  за вибором
Історія рідного краю 0,5 0,5 0,5 Четвер, 14-25 – 15-05 Курс  за вибором
Сходинки до інформатики 1 1 1 Понеділок,12-05–12-45

Середа, ,12-55–13-35

Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-15 – 11-55 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-15 – 11-55
25 Кулачко О.М. Математика  

1-А

0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55  

К.103

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55
26 Павленко Т.А. Математика  

1-Б

0,5   0,5 0,5 Середа, 11-15 – 11-55  

К.102

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55
27 Россол М.О. Математика 1-В 0,5 0,5 0,5 Четвер, 11-15 – 11-55  

К.105

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Вівторок,11-15 –11-55
28 Дергоусова З.І.. Математика  

2-А

0,5 0,5 0,5 Понеділок,12-55–13-35  

К.104

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55
Російська мова 1 1 1 Четвер, 12-05 – 12-45 Курс за вибором
29 Шкуро Н.Д. Математика  

2-Б

0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55  

К.107

 

Додаткові індивідуальні та групові заняття
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55
Російська мова 1 1 1 Середа,11-15 – 11-55 Курс  за вибором
30 Трибулкіна І.В. Російська мова  

2-В

1 1 1 П’ятниця,11-15–11-55  

К.101

Предмет за вибором
Укр. мова 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55 Додаткові індивідуальні та групові заняття
Математика 0,5 0,5 0,5 Понеділок,11-15–11-55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець:

Германенко Л.І.,

236-56-04

 

 

 

 

Додаток № ____

до наказу № 227

від 01.09.2014 р.

                                                                                      СПИСКИ

                                      учнів для занять з варіативної складової робочого навчального плану

                                                                          на 2014-2015 навчальний рік

 

Курс за вибором «Країнознавство» — керівник Нікітіна А.Ф., 11-А клас, філологічний профіль

 

1.Безп’ята Вікторія Володимирівна

2.Євтушенко Вікторія Сергіївна

3.Єкименко Олександра Ігорівна

4.Єремєєва Катерина Олександрівна

5.Колпаковська Єлизавета Олегівна

6.Кондратко Катерина Вікторівна

7.Максимова Катерина Валер’янівна

8.Петренко Валерія Геннадіївна

9.Пономар Марія Максимівна

10.Сорокіна Ганна Павлівна

11.Чабан Яна Вікторівна

12.Шепєлєва Катерина Ігорівна

 

 Курс за вибором «Ділова англійська мова» — керівник Шатілова-Хаміда Н.А., 11-А клас, філологічний профіль

 

1.Безп’ята Вікторія Володимирівна

2.Євтушенко Вікторія Сергіївна

3.Єкименко Олександра Ігорівна

4.Єремєєва Катерина Олександрівна

5.Колпаковська Єлизавета Олегівна

6.Кондратко Катерина Вікторівна

7.Максимова Катерина Валер’янівна

8.Петренко Валерія Геннадіївна

9.Пономар Марія Максимівна

10.Сорокіна Ганна Павлівна

11.Чабан Яна Вікторівна

12.Шепєлєва Катерина Ігорівна

 

Курс за вибором «Технічний переклад» — керівник Дмитренко Д.М., 11-А клас, філологічний профіль

 

1.Безп’ята Вікторія Володимирівна

2.Євтушенко Вікторія Сергіївна

3.Єкименко Олександра Ігорівна

4.Єремєєва Катерина Олександрівна

5.Колпаковська Єлизавета Олегівна

6.Кондратко Катерина Вікторівна

7.Максимова Катерина Валер’янівна

8.Петренко Валерія Геннадіївна

9.Пономар Марія Максимівна

10.Сорокіна Ганна Павлівна

11.Чабан Яна Вікторівна

12.Шепєлєва Катерина Ігорівна

 

Курс за вибором « Обчислення в системах комп’ютерної алгебри» — керівник . Тіщенко О.Л., 11-А клас, математичний профіль

 

1.Алієв Владислав Вагіфович

2.Заіченко Володимир Олександрович

3.Звягінцев Богдан Костянтинович

4.Кабаченко Владислав Сергійович

5.Кравченко Ганна Вадимівна

6.Несват Валерія Олександрівна

7.Нестеренко Анастасія Сергіївна

8.Павкін Владислав Миколайович

9.Паладійчук Владислав Віталійович

10.Чопенко Дарина Юріївна

 

Предмет за вибором «Креслення» — керівник Тарасов В.В., 11-А клас, математичний профіль

 

1.Алієв Владислав Вагіфович

2.Заіченко Володимир Олександрович

3.Звягінцев Богдан Костянтинович

4.Кабаченко Владислав Сергійович

5.Кравченко Ганна Вадимівна

6.Несват Валерія Олександрівна

7.Нестеренко Анастасія Сергіївна

8.Павкін Владислав Миколайович

9.Паладійчук Владислав Віталійович

10.Чопенко Дарина Юріївна

 

Предмет за вибором «Креслення» — керівник Тарасов В.В., 10-Б клас, технологічний профіль

 

1.Безсмертний Павло Юрійович

2.Головань Карина Володимирівна

3.Діденко Ростислав Ігорович

4.Коваленко Олександр Сергійович

5.Кудінова Катерина Сергіївна

6.Кущ Єлизавета Андріївна

7.Мальковський Дмитро Євгенович

8.Мозгова Анастасія Сергіївна

9.Нещадим Світлана Юріївна

10.Сігаєва Вілена Ігорівна

11.Тюрін Дмитро Романович

12.Фролова Ганна Сергіївна

13.Холодов Кирило Олексійович

14.Черевко Андрій Олександрович

15.Шилова Неля Олександрівна

16.Шовкопляс Діана Олександрівна

 

Курс за вибором «Країнознавство» — керівник Нікітіна А.Ф., 10-А клас, філологічний профіль

 

1.Апанаскович Анжеліка Романівна

2.Білоус Вікторія Сергіївна

3.Довгопола Анастасія Олегівна

4.Душейко Данііл Дмитрович

5.Ємцева Анастасія Олександрівна

6.Журавльова Марія Андріївна

7.Каргополов Олександр

8.Машрапова Анастасія

9.Мірошніченко Андрій

10.Пінчук Анна Сергіївна

11.Стукан Ірина Сергіївна

 

 

Курс за вибором «Ділова англійська мова» — керівник -Шатілова-Хаміда Н.А, 10-А клас, філологічний профіль

 

1.Апанаскович Анжеліка Романівна

2.Білоус Вікторія Сергіївна

3.Довгопола Анастасія Олегівна

4.Душейко Данііл Дмитрович

5.Ємцева Анастасія Олександрівна

6.Журавльова Марія Андріївна

7.Каргополов Олександр

8.Машрапова Анастасія

9.Мірошніченко Андрій

10.Пінчук Анна Сергіївна

11.Стукан Ірина Сергіївна

 

Курс за вибором «Технічний переклад» — керівник Дмитренко Д.М., 10-А клас, філологічний профіль

 

1.Апанаскович Анжеліка Романівна

2.Білоус Вікторія Сергіївна

3.Довгопола Анастасія Олегівна

4.Душейко Данііл Дмитрович

5.Ємцева Анастасія Олександрівна

6.Журавльова Марія Андріївна

7.Каргополов Олександр

8.Машрапова Анастасія

9.Мірошніченко Андрій

10.Пінчук Анна Сергіївна

11.Стукан Ірина Сергіївна

 

Курс за вибором «Ірраціональність у рівняннях, нерівностях і алгебраїчних виразах» — керівник Тіщенко О.Л., 10-А клас, математичний профіль

 

1.Нікулочкін Дмитро Вадимович

2.Обруч Крістина Ігорівна

3.Поліщук Анатолій Олександрович

4.Правоторова Ірина Ігорівна

5.Предко Вікторія Юріївна

6.Резніченко Вадим Володимирович

7.Сколоветров Ілля Олегович

8.Соболенко Віталій Вадимович

9.Ходак Микита Ігорович

 

Предмет за вибором «Креслення» — керівник Тарасов В.В., 10-А клас

 

1.Нікулочкін Дмитро Вадимович

2.Обруч Крістина Ігорівна

3.Поліщук Анатолій Олександрович

4.Правоторова Ірина Ігорівна

5.Предко Вікторія Юріївна

6.Резніченко Вадим Володимирович

7.Сколоветров Ілля Олегович

8.Соболенко Віталій Вадимович

9.Ходак Микита Ігорович

 

Факультатив «За лаштунками шкільної математики» — керівник Симонова А.І., 9-Б клас

 

1.Абузяров Владислав Юрійович

2.Большакова Анастасія Русланівна

3.Верейкіна Валерія Сергіївна

4.Воробйова Анастасія Віталіївна

5.Воробєй Наталія Сергіївна

6.Воробєй Павло Сергійович

7.Вяткіна Карина Євгенівна

8.Грек Дар’я Сергіївна

9.Зайцев Данило Олексійович

10.Карнакова Анастасія Антонівна

11.Минай Юлія Олегівна

12.Монастирний Євген Олександрович

13.Нємна Микита Віталійович

14.Павленко Владислав Анатолійович

15.Румянцева Орина Андріївна

16.Хасенко Юлія Андріївна

17.Юкало Анастасія Михайлівна

 

Факультатив «За лаштунками шкільної математики» — керівник Симонова А.І., 8-Б клас

 

1.Білоус Анжела Дмитрівна

2.Будьонна Вікторія Ігорівна

3.Валяєва Анна Олегівна

4.Волоткевич Дмитро Сергійович

5.Голенкова Євангеліна Олександрівна

6.Денисенко Валерія Олегівна

7.Мельник Вікторія Сергіївна

8.Чудін Денис Олегович

9.Швець Олександр Сергійович

10.Шкаріна Катерина Володимирівна

  1. Щетник Маргарита Іванівна

 

Факультатив «За лаштунками шкільної математики» — керівник Сулакова Л.І., 7-Б клас

 

1.Близнюкова Марія Олександрівна

2.Волков Ілля Олегович

3.Демченко Родіон Ігоревич

4.Дмитренко Ірина Геннадіївна

5.Жекова Анастасія Артурівна

6.Зудіна Юлія Олександрівна

7.Калиничева Ганна Олександрівна

8.Лисенко Альона Юріївна

9.Лісова Альона Юріївна

10.Мацнєва Олександра Василівна

11.Нугманов Руслан Олегович

12.Смола Данило Вікторович

13.Тимченко Богдан Ігорович

14.Шопіна Діана Павлівна

 

Факультатив «За лаштунками шкільної математики» — керівник Симонова А.І., 7-В клас

 

1.Галич Дар’я Станіславівна

2.Гунько Дарина Сергіївна

3.Журавель Данило Миколайович

4.Литвиненко Данило Сергійович

5.Савка Максим Іванович

6.Ходунов Валерій Олександрович

7.Шашенок Микита Миколайович

8.Черниш Євген Миколайович

9.Юсава Марина Сергіївна

 

Факультатив «Розвязуємо тестові задачі» — керівник Іванова В.О., 6-А клас

 

1.Бондаренко Микита Денисович

2.Верхоцький Микита Артурович

3.Іващенко Марія Олександрівна

4.Ільгов Дмитро Андрійович

5.Калмиков Даніїл Ролманович

6.Мормуль Євген Олегович

7.Нікітюк Антон Ігорович

8.Огурцов Дмитро Валерійович

9.Пустовая Аліна Юріївна

10.Русько Данило Олександрович

  1. Савченко Діана Валеріївна

12.Скоріна Анжела Сергіївна

13.Черномаз Богдан Вікторович

14.Школьнікова Аліна Олегівна

15.Юшкевич Ольга Юріївна

 

Факультатив «Розвязуємо тестові задачі» — керівник Іванова В.О., 6-Б клас

 

1.Акульшина Катерина Олексіївна

2.Богданчик Іван Олександрович

3.Денисенко Дамір Ігорович

4.Дмитренко Тетяна Іллівна

5.Дудник Дар’я Ігорівна

6.Звягінцева Вероніка Костянтинівна

7.Корж  Данило Андрійович

8.Линник Артем Миколайович

9.Менчій Артем Ігорович

10.Паршиков Валерій Сергійович

11.Пушкін Валерій Анатолійович

12.Соломка Ярослав Васильович

13.Терновий Олександр Євгенович

14.Цвік Богдан Сергійович

 

Факультатив «Розвязуємо тестові задачі» — керівник Іванова В.О., 6-В клас

 

1.Акімочкіна Юлія Ігорівна

2.Алейнікова Ксенія Дмитрівна

3.Аракєлова Марія Олександрівна

4.Басараб Євгенія Олександрівна

5.Дранго Тимофій Леонідович

6.Дудар Микита Артемович

7.Крамаренко Вікторія Станіславівна

8.Михайловська Єлизавета Олегівна

9.Новіков Валерій Юрійович

10.Петренко Владислав Олександрович

11.Тюха Дмитро Олексійович

 

Факультатив «Розвязуємо тестові задачі» — керівник. Симонова А.І, 5-А клас

 

1.Барабаш Карина Володимирівна

2.Баранова Аліна Олексіївна

3.Білозуб Богдан Денисович

4.Вельможко Данило Віталійович

5.Воробйова Марія Федорівна

6.Востоков Артем Віталійович

7.Гонтар Катерина Андріївна

8.Горбенко Дар’я Іванівна

9.Іванченко Єлизавета Юріївна

10.Іващенко Софія Юріївна

11.Кізілова Ганна Віталіївна

12.Кондратенко Вікторія Сергіївна

13.Корука Анастасія Олегівна

14.Литвиненко Марія Миколаївна

15.Лукашевич Артем Миколайович

16.Лукьянчук Данило Олегович

17.Мітова Теодора Борисівна

18.Нечипоренко Ольга Максимівна

19.Огарь Олександра Сергіївна

20.Осадчий Тимофій Володимирович

21.Пінчук Катерина Сергіївна

22.Притула Анастасія Вікторівна

23.Самсонова Дар’я Романівна

24.Стовбун Вікторія Дмитрівна

25.Стрішко Аліна Віталіївна

 

Факультатив «Розвязуємо тестові задачі» — керівник. Симонова А.І, 5-Б клас

 

1.Балаєскул Олександр Олександрович

2.Бобровнік Ксенія Сергіївна

3.Бойцова Богдана Янівна

4.Борисенко Ілона Віталіївна

5.Важненко Тетяна Євгенівна

6.Денисюк Анна Віталіївна

7.Кукла Софія Павлівна

8.Макарова Анастасія Сергіївна

9.Новікова Анастасія Вадимівна

10.Сковородка Данило Олександрович

 

Предмет  за вибором «Сходинки до інформатики» — керівник – Солдатенков С.І.           

 

4-А кл.

 

  1. 1. Адарюк Євгенія Дмитрівна
  2. Бєляєва Валерія Олегівна
  3. Бухаріна Дар’я Леонідівна
  4. Будник Ганна Михайлівна
  5. Бринза Софія Олексіївна
  6. Готовкін Богдан Владиславович
  7. Гусінова Карина Олександрівна
  8. Гужва Данило Максимович
  9. Дікарева Ганна Сергіївна
  10. Жирова Софія Ігорівна
  11. Замрій Володимир Олексійович
  12. Іванова Марія Михайлівна
  13. Кіосев Арсеній Ілліч
  14. Лисенко Данило Володимирович
  15. Маруфенко Валерія Владиславівна
  16. Мороховець Андрій Віталійович
  17. Назаревич Вероніка Сергіївна
  18. Поражницька Марія Романівна
  19. Ржанніков Євгеній Владиславович
  20. Романенко Карина Олександрівна
  21. Савенко Катерина Романівна
  22. Сацюк Анастасія Олександрівна
  23. Сілін Максим Олександрович
  24. Сіпакова Софія Олександрівна
  25. Степовий Володимир Юрійович
  26. Тітаренко Владислав Віталійович
  27. Черненко Поліна Ігорівна

28.Юзвенко Олександр Андрійович

 

4-Б кл.

 

  1. Баракат Римма Ісмаілівна
  2. Безсмертний Віталій Юрійович
  3. Гайдук Тарас Олександрович
  4. Демидьонок Роман Юрійович
  5. Дудник Микита Андрійович
  6. Дужик Данило Євгенович
  7. Зіненко Діана Ігорівна
  8. Іващенко Маргарита Юріївна
  9. Клюшніков Іван Борисович
  10. Колоша Данило Іванович
  11. Кондус Ксенія Янівна
  12. Красюк Георгій Русланович
  13. Лисенко Поліна Віталіївна
  14. Лубенець Вікторія Максимівна
  15. Нефьодова Вероніка Олександрівна
  16. Рижко Андрій Миколайович
  17. Риндін Владислав Едуардович
  18. Роботягов Юрій Юрійович
  19. Святовець Данило Дмитрович
  20. Сергєєв Микола Євгенович
  21. Сіняков Дмитро Олегович
  22. Тимошенко Микита Олександрович
  23. Тяско Микита Васильович
  24. Федорова Катерина Петрівна
  25. Хижняк Павло Андрійович
  26. Цвіткова Поліна Олегівна
  27. Чемерис Богдан Миколайович
  28. Шляхтюк Радислав Миколайович
  29. Штанкевич Діана Юріївна

 

4-В кл.

 

  1. Бурлуцький Микита Євгенович
  2. Горобець Микита Сергійович
  3. Зайцев Дмитро Олексійович
  4. Каряка Максим Олексійович
  5. Кригін Олександр Вікторович
  6. Кузнєцов Владислав Андрійович
  7. Лаврік Костянтин Сергійович
  8. Майстренко Карина Дмитрівна
  9. Макаренко Єлизавета Сергіївна
  10. Мальковська Софія Сергіївна
  11. Мальцева Дар’я Вікторівна
  12. Мірошниченко Максим Олександрович
  13. Назаренко Дарина Сергіївна
  14. Новіков Ілля Денисович
  15. Остапенко Карина Сергіївна
  16. Поляков Даніїл Сергійович
  17. Панченкова Олександра Сергійовна
  18. Розиган Віолетта Дмитрівна
  19. Сакалюк Олександра Юрівна
  20. Тарнавський Андрій Вікторович
  21. Тюха Руслан Андрійович
  22. Усенко Микита Олексійович
  23. Фролов Костянтин Михайлович
  24. Худякова Катерина Сергіївна
  25. Черномаз Аліна Олександрівна
  26. Шелех Юлія Євгенівна
  27. Шкурін Артем Андрійович

 

3-А кл.

 

1.Бардус Ольга Андріївна
2.Боженко-Кістринь Анастасія Андріївна
3.Бережна Єлизавета Олексіївна
4.Віннік Катерина Олександрівна
5.Гостіщева Анастасія Андріївна
6.Дементьєва Діана Артемівна
7.Демешко Євген Андрійович
8.Єкименко Єгор Ігорович
9.Завадська Софія Андріївна
10.Зюба Софія Андріївна
11.Івженко Аліна Юріївна
12.Кошуняєв Артем Сергійович
13.Кононенко Світлана Алімівна

14.Криворучко Катерина Артемівна
15.Кубасова Олена Андріївна

16.Кубасова Тетяна Андріївна
17.Локоткова Валерія Олександрівна

18.Морщ Кира Юріївна
19.Паращук Єгор Володимирович
20.Пустовіт Ангеліна Тарасівна
21.Рудченко Діана Євгенівна
22.Савчук Софія Андріївна
23.Сафонова Діана Віталіївна
24.Спичак Марко Валерійович
25.Стеблюк Олександра Олександрівна
26.Тіщенко Вікторія Володимирівна
27.Тимчишина Маргарита Валеріївна
28.Турок Олександр Олександрович

29.Шаменіна Олександра Данилівна

 

3-Б кл.

 

1.Бессонова Ангеліна Іллівна

2.Біловолов Кирило Олександрович

3.Бражиненко Карина Ігорівна

4.Веремко Олександр Дмитрович

5.Деркач Юлія Дмитрівна

6.Єрошенко Сабріна Олександрівна

7.Єфіменко Вероніка Олександрівна

8.Ігнатченко Анфіса Олександрівна

9.Кара Віталій Вадимович

10.Качан Дмитро Олександрович

11.Кисельов Іван Романович

12.Клюзова Валерія В′ячеславівна

13.Кондратенко Аріна Андріївна

14.Копилов Михайло Олексійович

15.Кузьмук Карина Сергіївна

16.Лазуренко Назар Дмитрович

17.Луговський Артем Ігоревич

18.Малько Дар′я Олександрівна

19.Марченко Каміла Сергіївна

20.Мельник Артем Олександрович

21.Мизьова Вікторія Володимирівна

22.Мисик Євген Іванович

23.Москаленко Ангеліна Ігоріфвна

24.Назаренко Данило Вадимович

25.Остапенко Оксана Ігорівна

26.Павлюк Максим Олегович

27.Скотаренко Олександра Олександрівна

28.Ткаченко Валерія Олександрівна

29.Філатов Сергій Олександрович

30.Юркін Артем Сергійович

31.Яценко Лоліта Олегівна

 

3-В клас

 

1.Белименко Дмитро Андрійович

2.Біловол Микита Олександрович

3.Гетьман Анастасія Олександрівна

4.Горобець Олександра Олександрівна

5.Готовкін Данило Дмитрович

6.Гречка Микита Володимирович

7.Грінь Аліна Сергіївна

8.Доценко Владислав Ігорович

9.Дурнєв Олександр Олександрович

10.Іванов Данило Тимурович

11.Клеменко Вікторія Сергіївна

12.Коцило Віталій Євгенійович

13.Колоянов Володимир Володимирович

14.Кудінов Денис Сергійович

15.Кудак Вікторія Богданівна

16.Кучер Іван Олександрович

17.Лисенко Анна Вікторівна

18.Марусенко Дмитро Васильович

19.Назаренко Даніїл Олексійович

20.Норкус Микита Сергійович

21.Островський Микита Валентинович

22.Паршикова Анна Сергіївна

23.Петров Артем Сергійович

24.Півторацький Кирило Ярославович

25.Петков Олександр Іванович

26.Свистун Анастасія Вадимівна

27.Соколик Світлана Максимівна

28.Шиліна Поліна Андріївна

29.Шляхтюк Вікторія Миколаївна

30.Явтуховська Карина Сергіївна

 

2-А клас

 

1.Біла Софія Костянтинівна

2.Бордюг Кіра Олександрівна

3.Вялков Владислав Борисович

4.Демиденко Милана Вікторівна

5.Іщенко Діана Станіславівна

6.Канаєва Карина Вікторівна

7.Каплун Роман Олексійович

8.Каргополов Володимир Єгорович

9.Касьяненко Даніїл Вікторович

10.Кірєєв Кіріл Євгенович

11.Кріца Вероніка Євгенівна

12.Кулеба Анджеліна Максимівна

13.Ларюшин Ілля Андрійович

14.Лиско Єгор Ігорович

15.Малієнко Софія Дмитрівна

16.Малій Ігор Юрійович

17.Мироненко Дмитро Ігорович

18.Муленко Катерина Юріївна

19.Нагога Дар′я Олександрівна

20.Окорокова Поліна Анатоліївна

21.Олійник Вікторія Олегівна

22.Осадча Кира Сергіївна

23.Пасіченко Ярослав Артемович

24.Правоторов Артем Ігорович

25.Прокопова Катерина Андріївна

26.Рискальчук Артем Євгенійович

27.Роботягов Кирило Костянтинович

28.Савка Карина Іванівна

29.Савченко Софія Ігорівна

30.Снігур Максим Юрійович

31.Сташко Діана Олександрівна

32.Тархова Вероніка Владиславівна

33.Тищенко Юлія Романівна

34.Чуракова Діана Дмитрівна

 

2-Б клас

 

1.Балабуха Ангеліна Юріївна

2.Барабаш Нікіта Русланович

3.Бойко Поліна Романівна

4.Будьоний Олег Ігорович

5.Вяткіна Поліна Євгенівна

6.Васильєв Леонід Євгенович

7.Гавриленко Олександр Олександрович

8.Гайдук Василь Андрійович

9.Гузенко Альбіна Юріївна

10.Климовський Микита Дмитрович

11.Загребельний Максим Олексійович

12.Коломоєць Андрій Іванович

13.Кот Денис Дмитрович

14.Котов Матвій Ігорович

15.Кравець Олександр Олександрович

16.Круговий Владислав Віталійович

17.Круговий Назар Віталійович

18.Лисенко Оксана Василівна

19.Макарова Ксенія Володимирівна

20.Момот Дар′я Сергіївна

21.Поліонко Олег Сергійович

22.Подгайний Віталій Вікторович

23.Ручиця Віталій Андрійович

24.Султанова Ельміра Умудівна

25.Сухобрус Вадим Віталійович

26.Циплаков Ярослав Сергійович

27.Тиховська Поліна Ігорівна

28.Шашкова Еліна Володимирівна

29.Швець Марія Олегівна

30.Широков Артем Олександрович

31.Шмигальова Діана Кирилівна

32.Щебетун Еліна Олександрівна

 

2-В клас

 

1.Авдеєнко Іван Олександрович

2.Антоненко Маргарита Володимирівна

3.Бочарь Семен Петрович

4.Вишневецька Кира Євгенівна

5.Вовк Артем Анатолійович

6.Волков Тимофій Олегович

7.Воробей Анна Сергіївна

8.Гайдук Софія Дмитрівна

9.Єременко Ангеліна Олександрівна

10.Захарченко Юлія Євгенівна

11.Ісаєнкова Анна Сергіївна

12.Кабаченко Вероніка Сергіївна

13.Кіасашвілі Юрій ГЕогргійович

14.Козлова Влада Олександрівна

15.Луговський Дмитро Олексійович

16.Морока Дарина Олексіївна

’17.Москаленко Владислав Олексійович

18.Очкань Антон Денисович

19.Письменний Володимир Олександрович

20.Поєдінцев Вячеслав Денисович

21.Сарапанюк Крістіна Вячеславівна

22.Сидоренко Марта Артемівна

23.Терещенко Іван Андрійович

24.Тихоміров Ілля Андрійович

25.Фандєєв Максим Олександрович

26.Федоренко Людмила Вікторівна

27.Фомін Ілля Максимович

28.Цуркова Дарина Андріївна

29.Шабля Маргарита Романівна

30.Шестаков Даніїл Денисович

31.Шляхтюк Микола Миколайович

32.Шумейко Дмитро Вячеславович

33.Ятченко Владислав Денисович