Наша гордість

19 лютого 2017 року 9 учнів нашого комплексу прийняли участь у обласному етапі захисту робіт МАН.
Вітаємо переможців:
І місце — Оголь Карина – учениця 10-А класу – секція географії – вчитель Гриценко О.В.
ІІІ місце – Кузьменко Володимир – учень 9-А класу – секція математики – вчителі Тіщенко О.Л., Хмельницький А.А.
ІІІ місце – Дудар Микита – учень 8-В класу – секція фізики – вчитель Чоботок І.Ю.

Учні, що закінчили ЗНВК № 67 з відзнакою

Навч. рік К-ть учнів  учні Працевлаштування
2011-2012 4 Гончаренко Артем

Люта Катерина

Сілаєва Наталія

Завгородняя Наталія

КПУ, фізико-математичний ф-т

ЗНТУ, транспортний ф-т

КПУ, економічний ф-т

ЗДІА, водні ресурси

2012-2013 2 Колєсніков Ілля

Долгоп’ятова Орина

ЗДІА, будівельний ф-т

ЗНУ, переклад

2014-2015 2 Шепєлєва Катерина

Чабан Яна

ЗНУ, політологія

ЗІЄІТ, англ.філологія

2015-2016 3 Соболенко Віталій

Апанаскович Анжеліка

Правоторова Ірина

ХНЮУ, юрідичний  ф-т

ЗНУ, філологічний ф-т

ХНУ, математичний ф-т

Медалісти 2015-2016 навч.року- учні 11-А класу: Соболенко Віталій (золота) — «Учень року — 2016», Апанаскович Анжеліка — «Учень року — 2016» та Правоторова Ірина (срібні медалі)

sobolekno-pg apanaskovich pravotorova

Медалісти 2014-2015 навч.року Шепелєва Катерина і Чабан Яна (срібні медалі)

chaban-shepelevajpg

Підсумок ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  учнів навчально-виховного комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2010-2011 навчальному році

 

Англійська мова —

Долгоп΄ятова Орина, 9-А клас, Ш місце, вчитель  Новаковська С.О. ,

Сидорина Єлізавета, 8-А клас, Ш місце, вчитель Конюхова Л.М.

Історія   — Завгородня Наталія, 10-А клас, ІІ місце, вчитель Соболенко Ю.П.

Історія рідного краю –

Петренко Катерина, 9-А клас, ІІ місце, вчитель Соболенко Ю.П.,

Люта Катерина,10-А клас, Ш місце, вчитель Соболенко Ю.П.

 

Технічна праця –

Новосад Михайло, 9-А клас, І місце, вчитель Тарасов В.В.,

Генделека Олександр, 9-А клас, ІІ місце вчитель Тарасов В.В.

Українська мова та література –

Рябчук Юлія, 10-А клас, Ш місце, вчитель Шкляренко С.В.,

Долгоп΄ятова Орина, 9-А клас, Ш місце, вчитель Войчук В.М.

Фізика — Колєсніков Ілля, 9-А клас, Ш місце, вчитель Чоботок І.Ю.

Екологія — Завгородня Наталія, 10-А клас, ІІ місце, вчитель Мамчур Ю.В., ІІ місце

Тітова Анна, 8-А клас, Ш місце, вчитель Мамчур Ю.В.,

Педагогіка і психологія-

Приходько Ганна, 10-А клас, Ш місце,  практичний психолог Кузьменко О.П.

Географія —  Тітова Анна, 8-А клас, Ш місце, вчитель Гриценко О.В. ,

Іванюк Марина, 10-Б клас, Ш місце вчитель Гриценко О.В.

ВСЬОГО:  І місце – 1;

ІІ місць – 4;

ІІІ місць  -10.

 

 

 МОЛОДЦІ!  ТАК ТРИМАТИ!

 


Про участь команди учнів ЗНВК № 67 у ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад у 2010-2011 навчальному році

 

Предмет Прізвище учня, клас Терміни проведення Місце проведення Хто супроводжує учня Результат
1. Педагогіка і психологія Приходько Ганна,10-А клас 06.02.2011 Школа-інтернат № 5 Кузьменко О.П. ІУ місце
2. Екологія Завгородня Наталія,10-А клас 12.02.2011З 8.00-19.00 Школа-інтернат № 4 Мамчур Ю.В.
3. Технічна праця Новосад Михайло,9-А клас 19.02.2011 (субота) з 9.00 , 20.01.2011 (неділя) з 13:00 ЗНВК № 67, ЗОШ № 75Заводського р-ну Тарасов В.В. ІІ місце
4. Історія рідного краю Петренко Катерина, 9-А клас 19.02.2011 (субота) з 9.00 Січовий колегіум Соболенко Ю.П.

 

 


В  І  Т  А  Є  М  О

 ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІ (районного) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ   УЧНІВСЬКОЇ   ТВОРЧОСТІ

У НОМІНАЦІЇ «ЛІТЕРАТУРА»  —  ІІІ   МІСЦЕ       Звєрєва Єлізавета,

                                 9-А клас (художній твір)  ВЧИТЕЛЬ ВОЙЧУК В.М.

У НОМІНАЦІЇ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ  І  ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»-

                         І МІСЦЕ    Люта Катерина , 10-А КЛАС,

                                     ВЧИТЕЛЬ СОБОЛЕНКО Ю.П.

СПИСОК  ВИПУСКНИКІВ   ЗНВК № 67, ЯКІ СТАЛИ ВИДАТНИМИ ТА ДОСЯГЛИ ПЕВНИХ УСПІХІВ