Наша гордість
Медалісти 2018 — 2019 навчального року:
11-А — Пархоменко Андрій, Вертегел Єлизавета, Кузьменко Володимир, Апанаскович Аліса, Ходунов Валерій
11Б — Ністор Ірина, срібна медаль.
19 лютого 2017 року 9 учнів нашого комплексу прийняли участь у обласному етапі захисту робіт МАН.
Вітаємо переможців:
І місце — Оголь Карина – учениця 10-А класу – секція географії – вчитель Гриценко О.В.
ІІІ місце – Кузьменко Володимир – учень 9-А класу – секція математики – вчителі Тіщенко О.Л., Хмельницький А.А.
ІІІ місце – Дудар Микита – учень 8-В класу – секція фізики – вчитель Чоботок І.Ю.
Учні, що закінчили ЗНВК № 67 з відзнакою
Навч. рік | К-ть учнів | учні | Працевлаштування |
2011-2012 | 4 | Гончаренко Артем
Люта Катерина Сілаєва Наталія Завгородняя Наталія |
КПУ, фізико-математичний ф-т
ЗНТУ, транспортний ф-т КПУ, економічний ф-т ЗДІА, водні ресурси |
2012-2013 | 2 | Колєсніков Ілля
Долгоп’ятова Орина |
ЗДІА, будівельний ф-т
ЗНУ, переклад |
2014-2015 | 2 | Шепєлєва Катерина
Чабан Яна |
ЗНУ, політологія
ЗІЄІТ, англ.філологія |
2015-2016 | 3 | Соболенко Віталій
Апанаскович Анжеліка Правоторова Ірина |
ХНЮУ, юрідичний ф-т
ЗНУ, філологічний ф-т ХНУ, математичний ф-т |
Медалісти 2015-2016 навч.року- учні 11-А класу: Соболенко Віталій (золота) — «Учень року — 2016», Апанаскович Анжеліка — «Учень року — 2016» та Правоторова Ірина (срібні медалі)
Медалісти 2014-2015 навч.року Шепелєва Катерина і Чабан Яна (срібні медалі)
Підсумок ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
РЕЗУЛЬТАТИ
участі учнів навчально-виховного комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2010-2011 навчальному році
Англійська мова —
Долгоп΄ятова Орина, 9-А клас, Ш місце, вчитель Новаковська С.О. ,
Сидорина Єлізавета, 8-А клас, Ш місце, вчитель Конюхова Л.М.
Історія — Завгородня Наталія, 10-А клас, ІІ місце, вчитель Соболенко Ю.П.
Історія рідного краю –
Петренко Катерина, 9-А клас, ІІ місце, вчитель Соболенко Ю.П.,
Люта Катерина,10-А клас, Ш місце, вчитель Соболенко Ю.П.
Технічна праця –
Новосад Михайло, 9-А клас, І місце, вчитель Тарасов В.В.,
Генделека Олександр, 9-А клас, ІІ місце вчитель Тарасов В.В.
Українська мова та література –
Рябчук Юлія, 10-А клас, Ш місце, вчитель Шкляренко С.В.,
Долгоп΄ятова Орина, 9-А клас, Ш місце, вчитель Войчук В.М.
Фізика — Колєсніков Ілля, 9-А клас, Ш місце, вчитель Чоботок І.Ю.
Екологія — Завгородня Наталія, 10-А клас, ІІ місце, вчитель Мамчур Ю.В., ІІ місце
Тітова Анна, 8-А клас, Ш місце, вчитель Мамчур Ю.В.,
Педагогіка і психологія-
Приходько Ганна, 10-А клас, Ш місце, практичний психолог Кузьменко О.П.
Географія — Тітова Анна, 8-А клас, Ш місце, вчитель Гриценко О.В. ,
Іванюк Марина, 10-Б клас, Ш місце вчитель Гриценко О.В.
ВСЬОГО: І місце – 1;
ІІ місць – 4;
ІІІ місць -10.
МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!
Про участь команди учнів ЗНВК № 67 у ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад у 2010-2011 навчальному році
№ | Предмет | Прізвище учня, клас | Терміни проведення | Місце проведення | Хто супроводжує учня | Результат |
1. | Педагогіка і психологія | Приходько Ганна,10-А клас | 06.02.2011 | Школа-інтернат № 5 | Кузьменко О.П. | ІУ місце |
2. | Екологія | Завгородня Наталія,10-А клас | 12.02.2011З 8.00-19.00 | Школа-інтернат № 4 | Мамчур Ю.В. | |
3. | Технічна праця | Новосад Михайло,9-А клас | 19.02.2011 (субота) з 9.00 , 20.01.2011 (неділя) з 13:00 | ЗНВК № 67, ЗОШ № 75Заводського р-ну | Тарасов В.В. | ІІ місце |
4. | Історія рідного краю | Петренко Катерина, 9-А клас | 19.02.2011 (субота) з 9.00 | Січовий колегіум | Соболенко Ю.П. |
В І Т А Є М О
ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІ (районного) ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
У НОМІНАЦІЇ «ЛІТЕРАТУРА» — ІІІ МІСЦЕ Звєрєва Єлізавета,
9-А клас (художній твір) ВЧИТЕЛЬ ВОЙЧУК В.М.
У НОМІНАЦІЇ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ І ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»-
І МІСЦЕ Люта Катерина , 10-А КЛАС,
ВЧИТЕЛЬ СОБОЛЕНКО Ю.П.
СПИСОК ВИПУСКНИКІВ ЗНВК № 67, ЯКІ СТАЛИ ВИДАТНИМИ ТА ДОСЯГЛИ ПЕВНИХ УСПІХІВ