Наші учні стали учасниками обласного форуму громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання.

Учні  7-В та 9-А, 9-В класів ЗНВК №67 взяли участь в Обласному  форумі громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання, який відбувся у КЗ “Обласному центрі патріотичного виховання молоді» ЗОР. Зібралися представники 12 громадських організацій. Активісти презентували свої напрацювання та досягнення, а також проводили майстер-класи для охочих спробувати себе у нових напрямках.

Метою форуму було налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання, організація умов для конструктивної співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання.  Як учасники форуму учні вивчили сучасні виховні системи, технології і методики у сфері патріотичного виховання, що впроваджуються громадськими організаціями.

Учасники форуму також мали можливість навчитися азам самооборони, стрільби, в’язання туристичних вузлів, надання першої медичної допомоги.

MyCollages MyCollages (1)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)