Змагання присвячені Дню Збройних сил України.

8 грудня 2017 року о 13:00 у нашому комплексі були проведені змагання між учнями десятих класів першого та другого підрозділів.

Провести змагання в честь свята Збройних сил України — це неймовірно захоплююче. Завдяки таким заходам хлопці можуть позмагатись один з одним та показати, що вони готові захищати свою країну та сім’ю.

Ведучими на цьому заході були учениця 5-А класу Савченко Софія та учень 10-А класу Кулеба Артем. Суддями виступили – заступник директора з НВР Тіщенко О.Л., учасник АТО Грушевський Андрій, випускник комплексу 2016 року, курсант Дніпропетровського університету залізничного транспорту за спеціальністю військова прокуратура Нікулочкін Дмитро. Суддівська бригада – вчитель курсу Захисту Вітчизни – Храмов Олексій Павлович, вчителі фізичної культури – Люта Наталія Станіславівна, Пашко Євген Сергійович. Під час підбиття підсумків змагань своїми виступами привітали всіх Михайловська Єлизавета, Маценко Марія та Дмитренко Ірина.

Програма змагань складалась з таких етапів: стрільба, стройова підготовка, підтягування, стрибок в довжину, підйом тулуба на час, естафета з перешкодами, перетягування канату. Дівчата змагались з надання першої долікарської допомоги, накладання пов’язок.

Змагання були напруженими та важкими. Всі вболівали за свої команди, серед вболівальників був і наш директор Малиш Олена Євгенієвна, яка активно підтримувала кожного учасника протягом змагань.

Наприкінці змагань нагородили грамотами найкращих учасників:

 — кращий зі стрільби учень 10-А класу Лобанов Олександр,

— кращий з фізичної підготовки – учень 10-Б класу Бакум Євген,

— першість з надання долікарської допомоги виборола учениця 10-А        класу Дмитренко Ірина.

Загальну перемогу за результатами всіх конкурсів отримала команда першого підрозділу. Вітаємо всіх з переможців!

Колбіна Дар’я, учениця 10-А

MyCollages MyCollages1 MyCollages3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)