Підсумок ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Порівняльна  таблиця результативності участі команди учнів у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад за 5 років:

 

Навчальний рік 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015
Кількісний склад команди 54 39 50 57 70
Кількість призових місць  

16 (30%)

 

22 (56%)

26 (52%) 33 (58%) 36 (51%)
Із них переможців 1 (2%) 5 (15%) 4 (8%) 3 (5%) 7 (10%)
 

Направлені на обласну олімпіаду

4 /6 %)– від кількості призерів;

8 % — від загальної кількості учасників

8 /36%– від кількості призерів;

20 % — від загальної кількості учасників

9 /18%– від кількості призерів;

20 % — від загальної кількості учасників

5  /15%– від кількості призерів);

9% — від загальної кількості учасників

8 /22% від кількості призерів);

11 % — від загальної кількості учасників

 

Кількість переможців олімпіад збільшилась у порівнянні з минулим навчальним роком, в цьому навчальному році  — це 7 учнів:

 

  предмет учень клас Вчитель, що підготував до олімпіади
1 Трудове навчання Сичов Віктор 9-А Тарасов Володимир Васильович
2 Креслення Кравченко Ганна 11-А Тарасов Володимир Васильович
3 Фізична культура Баранник Марина 11-Б Люта Наталія Станіславівна
4 Федосєєнко Артур 11-Б
5 Історія Оголь Карина 8-А Соболенко Юлія Петрівна
6 Географія Оголь Карина 8-А Гриценко Олександра Вікторівна
7 Астрономія Чопенко Дарина 11-А Чоботок Інна Юріївна

 

 

команда учнів ЗНВК № 67 за останні три роки має такі результати:

 

Навч.рік

Місця

2012-2013 2013-2014 2014-2015
І місць 4 (20 балів); 3 (15 балів); 7 (35 балів);
ІІ місць 11 (33 бали) 6 (18 балів); 9 (27 балів);
ІІІ місць 11 (11 бали) 24 (24 бали). 20 (20 балів).
Всього балів 64 57 82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результативність підготовки  до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

п/п

П.І.Б. вчителя
Предмет Кількість призових

місць

К-ть балів
1  Тарасов В.В. Трудове навчання І,  ІІ, ІІ 11
2 Тарасов В.В. Креслення І,ІІ,ІІІ,ІІІ 10
3 Нікітіна А.Ф. Англ. мова  ІІ, ІІІ, ІІІ 5
4 Барахова  Л.О. Українська мова ІІІ 1
5 Москаленко Т.К Рос. мова  та літ. ІІІ,ІІІ,ІІІ 3
6 Зоріна А.В. Французька мова ІІІ,ІІІ 2
7 Малиш О.Є. Історія ІІ,ІІІ 4
8 Соболенко Ю.П. Історія І,ІІ 8
9 Гриценко О.В. Економіка ІІІ 1
10 Тіщенко О.Л. Математика ІІ 3
11 Гриценко О.В. Географія І,ІІІ,ІІІ 7
12 Ткаліч В.С. Обслуговуюча праця ІІІ 1
13 Чоботок І.Ю. Астрономія І,ІІІ,ІІІ 7
14 Чоботок І.Ю. Фізика ІІ,ІІІ 4
15 Мамчур Ю.В. Екологія ІІІ 1
16 Кузьменко О.П. Педагогіка та психологія ІІІ 1
17 Люта Н.С. Фізична культура І,І 10
18 Травнікова А.М. Інформаційні технології ІІ 3
 

всього

І-7

ІІ-9

ІІІ-20

82

 

 

Для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів направлено 8 учнів ЗНВК № 67  ( у минулому навч.році — 5):

 

п/п

предмет учень клас Місце у районній олімпіаді вчитель
1 Рос.мова Апанаскович Анжеліка 10-А ІІІ Москаленко Т.К.
2 Історія Соболенко Віталій 10-А ІІ Малиш О.Є.
3 Математика Поліщук Анатолій 10-А ІІ Тіщенко О.Л.
4 Астрономія Чопенко Дарина 11А І Чоботок І.Ю.
5 Географія Оголь Карина 8-А І Гриценко О.В.
6 Креслення Кравченко Ганна 11-А І Тарасов В.В.
7 Фізична культура Федосєєнко Артур 11-Б І Люта Н.С.
8 Баранник Марина 11-Б І Люта Н.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Список учнів ЗНВК № 67, які готувалися  до участі у ІІ (районному) етапі олімпіад у 2014-2015 н.році

 

            П.І. учня клас К-ть

олімпіад

місце вчителі З яких предметів готується
1 Апанаскович Анжеліка 10-А 4 ІІІ

ІІІ

ІІІ

Малиш О.Є.

Барахова Л.О.

Москаленко Т.К.

Моря А.І.

з  історії,

з укр. мови та л-ри,

з рос.мови,

з  англійської мови

2 Оголь Карина 8-А 3

І

І

Беспала О.О.

Соболенко Ю.П.

Гриценко О.В.

з  укр.мови та л-ри,

історії ,

географії

3 Апанаскович Аліса

 

7-А 1 Шкляренко С.В. з  української мови та літератури
4 Валяєва Анна 8-Б 3 ІІ

ІІІ

Соболенко Ю.П.

Хмельницький А.А. Москаленко Т.К.

З історії

З математики

з рос.мови

5 Кацай Злата 9-А 4

Малиш О.Є.

Травнікова А.М.

 

Кузьменко О.П.

 

З історії,

Інформаційн. Техн.

Інформатики,

педагогіки і психології

6 Большакова Анастасія 9-Б 4

ІІІ

Малиш О.Є.

Ткаліч В.С.

Москаленко Т.К.

Гриценко О.В.

З історії

з обслуговуючої праці

з російської мови,

географії

7 Соболенко Віталій 10-А 1 ІІ Малиш О.Є. З історії
8 Козьменко Анастасія 9-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
9 Стрюк Софія 9-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
10 Машрапова Анастасія 10-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
11 Кудінова Катерина 10-Б 1 ІІІ Гриценко О.В. З економіки
12 Стукан Ірина 10-А 2 ІІІ

ІІІ

Москаленко Т.К.

Гриценко О.В.

з рос.мови

з географії

13 Поліщук Анатолій 10-А 1 ІІ Тіщенко О.Л. з  математики
14 Крамаренко Вікторія 6-В 1 Іванова В.О. з  математики
15 Ходунов Валерій 7-В 1 Сулакова Л.І. з  математики
16 Пінчук Анна 10-А 1 Моря А.І. з  англійської мови
17 Євтушенко Вікторія 11-А 1 ІІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
18 Чабан Яна 11-А 2 ІІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
19 Могильний Гліб 9-А 1 ІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
20 Болдуєва Наталія 8-А 1 Костинський В.С. з німецької мови
21 Білоус Вікторія 10-А 1 Приходько Л.О. з німецької мови
22 Савченко Поліна 8-А 1 Приходько Л.О. з німецької мови
23 Пантєлєєва Юлія 9-А 1 ІІІ Зоріна А.В. З франц.мови
25 Колпаковська Єлізавета 11-А 1 Зоріна А.В. З франц.мови
26 Ситнікова Наталья 9-А 3 ІІ

 

Травнікова А.М.

 

Кузьменко О.П.

з інф.техн.,

інформатики,,

з педагогіки і психології

27 Прядко Вікторія 10-А 1 ІІІ Чоботок І.Ю. З астрономії
28 Шашенок Микита 7-А 1 ІІ Чоботок І.Ю. З фізики
29 Калабіна Катерина 8-А 1 ІІІ Чоботок І.Ю. З фізики
30 Правоторова Ірина 10-А 2

ІІІ

Каба Ю.І,

Чоботок І.Ю.

З біології

З астрономії

31 Кузьменко Володимир 7-А 1 Бортнік Р.В. З хімії
32 Кравець Микита 8-Б 1 Бортнік Р.В. З хімії
33 Кравченко Ганна 11-А 1 І Тарасов В.В. з  креслення
34 Нестеренко Анастасія 11-А 1 ІІ Тарасов В.В. з  креслення
35 Алієв Владислав 11-А 2 ІІІ

ІІІ

Тарасов В.В.

Мамчур  Ю.В.

з  креслення

з екології

36 Нєсват Валерія 11-А 1 Тарасов В.В. з  креслення
37 Чопенко Дарина 11-А 2 ІІІ

І

Тарасов В.В.

Чоботок І.Ю.

з  креслення

з астрономії

38 Воробєй Павло 9-Б 1 ІІ Тарасов В.В. з трудового навчання
39 Сичов Віктор 9-А 1 І Тарасов В.В. з трудового навчання
40 Богданчик Микита 9-А 1 ІІ Тарасов В.В. з трудового навчання
41 Терех Денис 9-А 2

Тарасов В.В.

Кузьменко О.П.

з трудового навчання , педагогіки і психології
42 Воробєй Наталья 9-Б 1 ІІІ Ткаліч В.С. з обслуговуючої праці
43 Вертегел Єлізавета 7-Б 1 Ткаліч В.С. з обслуговуючої праці
44 Федосєєнко Артур 11-Б 1 І Люта Н.С. з  фізкультури
45 Маслов Олександр 11-Б 2

Люта Н.С.

Травнікова А.М.

з  фізкультури,

з інф.техн.

465 Баранник Марина 11-Б 1 І Люта Н.С. з  фізкультури
47 Пруднік Анна 11-Б 1 Люта Н.С. з  фізкультури
48 Ліфінцева Аліна 11-Б 1 Люта Н.С. з  фізкультури
49 Сколовєтров Ілля 10-А 1 ІІІ Кузьменко О.П. з  педагогіки та психології
50 Сагань Анастасія 9-А 1 Кузьменко О.П. з  педагогіки та психології
51 Шепєлєва Катя 11-А 1 ІІІ Зоріна А.В. Франц.мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати участі учнів навчального комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році  по класам

 

клас П.І. учня Предмет місце Всього по класу

Учнів

Шашенок Микита Фізика ІІ 1
Оголь Карина Історія

Географія

І

І

2
Калабіна Катерина Фізика ІІІ
Валяєва Анна Рос. мова  та літ. ІІІ 1
Могильний Гліб Англійська мова ІІ 5
Пантелєєва Юлія Французька мова ІІІ
Богданчик Микита Трудове навчання ІІ
Сичов Віктор Трудове навчання І
Ситнікова Наталья Інформаційні технології ІІ
Большакова Анастасія Географія ІІІ 3
Воробєй Наталья Трудове навчання ІІІ
Воробєй Павло Трудове навчання ІІ
10А Апанаскович Анжеліка Українська мова

Рос. мова  та літ.

Історія

ІІІ

ІІІ

ІІІ

7
Стукан Ірина Рос. мова  та літ.

Географія

ІІІ

ІІІ

Соболенко Віталій Історія ІІ
Поліщук Анатолій Математика ІІ
Прядко Вікторія Астрономія ІІІ
Правоторова Ірина Астрономія ІІІ
Сколовєтров Ілля Педагогіка та психологія ІІІ
10Б Кудінова Катерина Економіка ІІІ 1
11А Євтушенко Вікторія Англійська мова ІІІ 6
Чабан Яна Англійська мова

Французька мова

ІІІ

ІІІ

Кравченко Ганна Креслення І
Нестеренко Анастасія Креслення ІІ
Алієв Владислав Креслення

Екологія

ІІІ

ІІІ

Чопенко Дарина Астрономія

Креслення

І

ІІІ

11Б Федосєєнко Артур Фізична культура І 2
Баранник Марина Фізична культура І