Позакласна робота

 Г Р А Ф І К занять з варіативної складової на І семестр 2017-2018 навчального року з   14.11.2017  року
Тиждень іноземних мов 2016 р.
План проведення тижня іноземних мов 2015/2016 н.р. «Книга – мій найкращий друг»
                                                                 (04.04.2016 – 08.04.2016 р.)
День тижня Захід Час Місце проведення Відповідальний
Понеділок

(04.04.16)

1. Оформлення приміщень навчального комплексу. 14.00 Фойє, поверхи 1-11 класи

Лисенко Н.В., члени ШМО

2. Випуск газет, стіннівок, кросворди.
3. Робота редакційно-видавницької майстерні «Світ літератури» (10 кл.) 3-4 уроки Кабінет 302 Нікітіна А.Ф.
4. Участь в соціальному проекті «Подаруй дитині книгу» Протягом тижня Члени ШМО
Вівторок

(05.04.16)

Брейн-ринг (5-А клас) 5-6 уроки Кабінет 408 Писаренко В.М.,

Каплун В.В.

Перегляд фільму на англійській мові, обговорення (8-11 кл.) 7 урок Кабінет 303 Костинський В.С., Лисенко Н.В.
Середа

(06.04.16)

Захист презентацій “Fresh View”

(5-11 кл.)

7-8 уроки Конф. зал Шатілова-Хаміда Н.А., члени ШМО

Журі:

Приходько Л.О., Барабаш Л.В., Зоріна А.В.

Четвер

(07.04.16)

Вистава «Чарівний світ казок» для 1-5 кл. 4 урок Актова зала Барабаш Л.В.,

Каплун В.В.,

Писаренко В.М.

Театральна вистава «Лускунчик»

(8-11 кл.)

6 урок Актова зала Костинський В.С., Лисенко Н.В., Продан В.В.
П’ятниця

(08.04.16)

Гала-концерт 13.00 Актова зала Продан В.В., члени ШМО

 

Г Р А Ф І К занять з варіативної складової на І семестр 2015-2016 навчального року

Графік роботи гуртків в ЗНВК № 67  2015-2016 н.р.

У нашому комплексі працює дев’ять  гуртків. Ми хочемо вам про них розповісти, щоб зацікавити вас.
1. Школа безпеки — Тараненко В.В ( для учнів 10-11 кл.)працює у  п’ятницю з 15:20– 17:20.
2.Шукачі скарбів — Травнікова А.М (учні 8-7 кл.) працює у вівторок та  четвер в 14:35-15:35.
3. Юний ерудит —  Мамчур Ю.В  (учні 9-11 кл.) працює по четвергам в 14:35-15:35.
4. Юні музеєзнавці – Соболенко Ю.П (учні 7-9кл.). Працює у четвер 15: 35-17:35.
5.Баскетбол – Пашнін В.В . ( учні 6-8кл.) працює  у понеділок і четвер в 15:30-16:30.
6.Рівний-рівному – Кузьменко О.П (учні 7 кл.) працює у вівторок в 14:45-15:35.
7.Школа м’яча Люта Н.С(учні3-4 кл.) працює у вівторок в 15:45-16:45.
8.Естрадний вокал – Пономаренко І.О (3-8 кл.) працює у середу в 12:45-14:45.
9.Театральний гурток – Сємілєт І.А. (учні 3-11кл.) працює у вівторок та четвер в 13:40-16:40

 

Графік занять з варіативної складової на 2014-2015 навчальний рік

В 2010-2011 навчальному році проводяться конкурси для творчих, здібних,

талановитих та обдарованих дітей


конкурс предмет класи кошти Термінзаявки Термін проведення Відповідальнийпо ЗНВК № 67
Патріот Історія,укр.мова, література, географія 2-11 12 грн. 17.01 24.02.11 Соболенко Ю.П.
Кенгуру Математика 2-11 10 грн. 12.02 17.03.11 Гавришева А.В.
Левеня Фізика 8-10 11 грн. 13.03 10.04.11 о 9.00 Чоботок І.Ю.
Flex Англ.мова 8-11 24.09 Нікітіна А.Ф.Скріпнік Ю.С.
Русский медвежонок Рос.мова 2-10 12 грн. 24.09 11.11.10 Барахова Л.О.
Соняшник Географія, хімія, фізика 2-10 Чоботок І.Ю.Бортнік Р.В.Мамчур Ю.В.
Ерудит Початкові класи 4 23.11/28.10 04.11.10ЗОШ №54 Гринь З.М.
Грінвіч Англ.мова 2-11 12 грн. 22.10 02.12.10 Нікітіна А.Ф.
Смішний колосок Біологія, фізика, хімія, географія 2-10 11 грн. 05.03.11 08.04 Чоботок І.Ю.
Колосок Біологія, фізика, хімія, географія 2-10 11 грн. 20.10.11 25.11.11 Чоботок І.Ю.
Мовознавчий конкурс ім.Яцика Укр.мова та література 4-6 жовтень-січень Барахова Л.О.Войчук В.М.

 

Тиждень математики

Тиждень інформатики

Тиждень іноземних мов