Результати участі учнів ЗНВК № 67 у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році

Керуючись Указом Президента України від 30.09.2010 № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», Програмою розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки (рішення сесії Запорізької облради від 22.11.2012 № 11), наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918  «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році», наказами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації від 10.10.2014 № 0636 «Про проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році та підготовку до Ш (обласного) етапу» та від 23.10.2014 № 0659 «Про проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році та підготовку до Ш (обласного)етапу», наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради від 22.12.2014 р. № 560р «Про результати участі учнів шкіл м.Запоріжжя у ІІ (районному, міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 навч.року», Положенням про Всеукраїнські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності  учні нашого комплексу взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з двадцяти трьох навчальних предметів і мають ІІ результат серед шкіл Заводського району і І результат серед загальноосвітніх шкіл. Відповідно до вищезазначених наказів у порівнянні з минулим навчальним роком простежується позитивна тенденція щодо результативності виступу команди учнів ЗНВК № 67 — вона  підвищила свій рейтинг в районі. Також, аналіз результативності свідчить, що профілізація та поглиблене вивчення з англійської мови та математики знайшли підтвердження у виступі команди.

 

Проаналізуємо більш детально результативність участі учнів у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад, розглянувши такі питання:

 

порівняння результативності команди учнів  2014-2015  навчального року з минулими навчальними  роками;

порівняння досягнень учнів у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад з їхніми досягненнями у минулих роках;

порівняльний аналіз  кількості учнів, яких потрібно було направити до ІІ (районного) етапу згідно рейтингу;

аналіз якості підготовки учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад;

результативність участі команди учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з окремих предметів та система роботи ШМО з обдарованими дітьми щодо їх підготовки до предметних олімпіад.

 

Розглянемо порівняльну таблицю результативності участі команди учнів у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад за 5 років:

 

Навчальний рік 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015
Кількісний склад команди 54 39 50 57 70
Кількість призових місць  

16 (30%)

 

22 (56%)

26 (52%) 33 (58%) 36 (51%)
Із них переможців 1 (2%) 5 (15%) 4 (8%) 3 (5%) 7 (10%)
 

Направлені на обласну олімпіаду

4 /6 %)– від кількості призерів;

8 % — від загальної кількості учасників

8 /36%– від кількості призерів;

20 % — від загальної кількості учасників

9 /18%– від кількості призерів;

20 % — від загальної кількості учасників

5  /15%– від кількості призерів);

9% — від загальної кількості учасників

8 /22% від кількості призерів);

11 % — від загальної кількості учасників

 

Як видно з даної таблиці у порівнянні з минулим навчальним роком кількісний склад команди учнів навчального комплексу № 67 збільшився, кількість призерів більша у порівнянні з минулим навчальним роком  (у минулому навчальному році – 33 призових місця, а у цьому навчальному році – 36). Кількість переможців олімпіад збільшилась у порівнянні з минулим навчальним роком, в цьому навчальному році  — це 7 учнів:

 

  предмет учень клас Вчитель, що підготував до олімпіади
1 Трудове навчання Сичов Віктор 9-А Тарасов Володимир Васильович
2 Креслення Кравченко Ганна 11-А Тарасов Володимир Васильович
3 Фізична культура Баранник Марина 11-Б Люта Наталія Станіславівна
4 Федосєєнко Артур 11-Б
5 Історія Оголь Карина 8-А Соболенко Юлія Петрівна
6 Географія Оголь Карина 8-А Гриценко Олександра Вікторівна
7 Астрономія Чопенко Дарина 11-А Чоботок Інна Юріївна

 

 

Збільшення результативності участі учнів у порівнянні з минулими роками у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів видно і на діаграмі:

                               склад          призові      переможці    учасники

команди         місця                            обласних олімпіад

 

Загалом команда учнів ЗНВК № 67 за останні три роки має такі результати:

 

Навч.рік

Місця

2012-2013 2013-2014 2014-2015
І місць 4 (20 балів); 3 (15 балів); 7 (35 балів);
ІІ місць 11 (33 бали) 6 (18 балів); 9 (27 балів);
ІІІ місць 11 (11 бали) 24 (24 бали). 20 (20 балів).
Всього балів 64 57 82

 

 

У 2014-2015 навчальному році підготовці учнів до олімпіад, конкурсів, роботі з обдарованими було приділено достатньо уваги: систематично велась робота щодо підготовки учнів вчителями-предметниками, ця робота контролювалась адміністрацією комплексу за допомогою журналів роботи з обдарованими, під час засідань ШМО розглядались питання щодо підготовки, результативності та участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах, на початку навчального року кожне ШМО запланувало роботу з даного напрямку, співпраця з ВНЗ та сумісні заходи адміністрації, педагогічного колективу, соціально-психологічної служби комплексу допомогли підвищити мотивацію до результативної участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах.

Розглянемо більш детально результати участі у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (див. додаток 2,3).

За останні п’ять років треба відзначити стабільно високий результат районних олімпіад з трудового навчання та креслення (вчитель Тарасов В.В.): команда учнів з технічної праці, яка складалась з трьох   учнів та чотирьох учнів з креслення. Всі учні   посіли призові місця, одна учениця направлена на обласну олімпіаду з креслення. Отже, результативність учнів Володимира Васильовича принесла комплексу  – 21 бал. Такі результати свідчать про систематичну роботу з обдарованими та здібними учнями вчителя технічної праці Тарасова В.В..

 

Також результативність підготовки можна розглянути за таблицею:

 

 

п/п

П.І.Б. вчителя
Предмет Кількість призових

місць

К-ть балів
1  Тарасов В.В. Трудове навчання І,  ІІ, ІІ 11
2 Тарасов В.В. Креслення І,ІІ,ІІІ,ІІІ 10
3 Нікітіна А.Ф. Англ. мова  ІІ, ІІІ, ІІІ 5
4 Барахова  Л.О. Українська мова ІІІ 1
5 Москаленко Т.К Рос. мова  та літ. ІІІ,ІІІ,ІІІ 3
6 Зоріна А.В. Французька мова ІІІ,ІІІ 2
7 Малиш О.Є. Історія ІІ,ІІІ 4
8 Соболенко Ю.П. Історія І,ІІ 8
9 Гриценко О.В. Економіка ІІІ 1
10 Тіщенко О.Л. Математика ІІ 3
11 Гриценко О.В. Географія І,ІІІ,ІІІ 7
12 Ткаліч В.С. Обслуговуюча праця ІІІ 1
13 Чоботок І.Ю. Астрономія І,ІІІ,ІІІ 7
14 Чоботок І.Ю. Фізика ІІ,ІІІ 4
15 Мамчур Ю.В. Екологія ІІІ 1
16 Кузьменко О.П. Педагогіка та психологія ІІІ 1
17 Люта Н.С. Фізична культура І,І 10
18 Травнікова А.М. Інформаційні технології ІІ 3
 

всього

І-7

ІІ-9

ІІІ-20

82

 

Загалом, вище названих результатів вдалося досягти завдяки зусиллям 16-ти педагогів навчального комплексу, що становить лише 22 % від загальної кількості педагогічних працівників.

Вчителям, що підготували та направили учнів до ІІ етапу, але учні на жаль не посіли призових місць, потрібно переглянути систему роботи з даною групою учнів, бо згідно таблиці представлевної нижче ці вчителі мають достатньо годин згідно навчального плану:

 

п/п

 

П.І.Б. вчителя
 

 

Предмет

 

Класи, в яких вчитель працює
 

Кількість

годин

інваріативної складової

 

Кількість

годин

варіативної складової

1 Моря А.І. Англ. мова 10-А 5 2
2 Беспала О.О. Укр.мова та література 2 0,5
3 Шкляренко С.В. Укр.мова та література 7А,Б 6
4 Соболенко Ю.П. правознавство 11-А 1
5 Хмельницький А.А. Алгебра, геометрія 8-Б 4
6 Іванова В.О. Математика 6-В 4
7 Сулакова Л.І. математика 7-В 4
8 Травнікова А.М. інформатика 9-11 6
9 Соболенко Ю.П. правознавство 9-10 4
10 Мамчур Ю.В. біологія 8, 11 7 0,5
11 Каба Ю.І. біологія 10 3
12 Приходько Л.О. Німецька мова 8,10 6
13 Костинський В.С. Німецька мова 8 3
14 Зоріна А.В. Французька мова 11 3
15 Бортнік Р.В. хімія 7-11 13

 

Аналізуючи використання годин навчального плану щодо організації роботи зі здібними та обдарованими учнями слід відзначити, що у комплексі створено належні умови для роботи з обдарованими учнями. Тому, всім вчителям слід проаналізувати власну педагогічну діяльність щодо даного питання та спрямувати роботу на підвищення результативності освітнього процесу з обдарованими та здібними учнями. Також слід продовжити розгляд питання результативності участі у олімпіадах на засіданнях ШМО та під час атестації педагогічних працівників.

 

Для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів направлено 8 учнів ЗНВК № 67  ( у минулому навч.році — 5):

 

п/п

предмет учень клас Місце у районній олімпіаді вчитель
1 Рос.мова Апанаскович Анжеліка 10-А ІІІ Москаленко Т.К.
2 Історія Соболенко Віталій 10-А ІІ Малиш О.Є.
3 Математика Поліщук Анатолій 10-А ІІ Тіщенко О.Л.
4 Астрономія Чопенко Дарина 11А І Чоботок І.Ю.
5 Географія Оголь Карина 8-А І Гриценко О.В.
6 Креслення Кравченко Ганна 11-А І Тарасов В.В.
7 Фізична культура Федосєєнко Артур 11-Б І Люта Н.С.
8 Баранник Марина 11-Б І Люта Н.С.

 

Проаналізувавши (згідно додатку 3) результативність участі учнів за три роки виявлено, по перше, що такі вчителі як Нікітіна А.Ф., Зоріна А.В., Люта Н.С., Тарасов В.В., Малиш О.Є., Москаленко Т.К., Чоботок І.Ю., Гриценко О.В. протягом порівняльного періоду використовують системний підхід під час роботи з певними учнями і це приносить не поганий результат. По друге, зафіксовано збільшення кількості призових місць у деяких вчителів (Нікітіна А.Ф., Москаленко Т.К., Гриценко О.В., Чоботок І.Ю., Тарасов В.В.), що в загальному підсумку принесло покращення результативності для всього навчального закладу.

Розглянемо більш детально індивідуальні досягнення кожного учня, які були направлені для участі у районній олімпіаді (додатки 1,2):

Апанаскович Анжеліка, 10-А клас — три ІІІ місця з  історії, укр. мови та л-ри,  рос.мови,

Оголь Карина, 8-А клас – два І місця з історії  та географії ,

Валяєва Анна, 8-Б клас – ІІ та ІІІ місце з історії та російської мови,

Стукан Ірина, 10-А клас — два ІІІ місця з рос.мови та географії,

Алієв Владислав, 11-А клас- два ІІІ місця з  креслення та екології

Чопенко Дарина – 11-А клас, два ІІІ місця з креслення та астрономії.

 

.Р. приймав успішно участь у олімпіаді з трудового навчання, а учениця Шепєлєва К. в олімпіаді з історіїР

Слід відзначити, що 36 призових місця (82 бали) на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад  забезпечили 28 учнів 7-11 класів (додаток 3):

7-А – 1 учень, 8-А – 2 учні, 8-Б – 1 учениця, 9-А – 5 учнів,  9-Б –3 учня, 10-А – 7 учнів, 10-Б — 1 учениця, 11-А — 6 учнів, 11-Б – 2 учня. Найрезультативнішою була  участь учнів 10-А та 11 –А класів.  Другий рік поспіль спостерігається тенденція активності учнів з «Б» класів.

 

Виходячи з вище зазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Відзначити результативну роботу з обдарованими та здібними учнями вчителів Тарасова В.В., Малиш О.Є., Барахової Л.О., Нікітіної А.Ф., Тіщенко О.Л., Москаленко Т.К., Зоріної А.В., Соболенко Ю.П., Гриценко О.В., Чоботок І.Ю., Ткаліч В.С., Мамчур Ю.В., Лютої Н.С., Кузьменко О.П., Травнікової А.М..
  1. Врахувати результати районних олімпіад під час атестації педагогічних працівників та при нарахуванні щорічної винагороди.
  1. Класним керівникам Плахутіній А.Ю., Оліфіренко Д.О., Зоріній А.В., Мамчур Ю.В., Травніковій А.М., Москаленко Т.К., Плахутіній А.Ю., Костинському В.С., Гриценко О.В., Соболенко Ю.П. зробити відповідні записи в особових справах учнів до 15.02.2015 р. .учням – переможцям та призерам ІІ (районного) етапу предметних олімпіад оголосити подяку із занесенням в особову справу (див.додаток 4) та нагородити їх грамотами на щорічному святі у травні «Viva, інтелект!» у травні 2015 року.

                      Відп. Приходько Л.О.

                  

  1. Клопотати перед благодійним фондом “Економічний союз” про заохочення переможців та призерів ІІ (районного) етапу предметних олімпіад під час проведення шкільного свята «Viva, інтелект!».

                         Відп. Приходько Л.О.

до 08.05.2015  р.

  1. Активізувати та систематизувати роботу щодо підготовки учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад з метою більш результативної участі вчителю російської мови та світової літератури Гордієнко Н.В., вчителям української мови Шкляренко С.В, Сухобрус О.М., Чередник Ю.О., Лук΄янчук Е.А., вчителям англійської мови Плахутіній А.Ю., Шатіловій Н.А., Лисенко Н.В., вчителям німецької мови Приходько Л.О., Костинському В.С.,  вчителям математики Хмельницькому А.А., Івановій В.О., Симоновій А.І., Сулаковій Л.І., вчителю правознавства Соболенко Ю.П., вчителям біології Мамчур Ю.В., Кабі Ю.І., вчителю хімії Бортнік Р.В., вчителю інформатики Травніковій А.М..
  2. На засіданнях ШМО детально проаналізувати результати ІІ (районного) етапу предметних олімпіад 2014-2015 навчального року, провести обмін досвідом щодо результативної підготовки учнів до олімпіад, скласти план співпраці вчителів та учнів щодо підготовки до предметних олімпіад згідно з рейтингом та список учнів, з якими ведеться робота по підготовці до предметних олімпіад на 2015-2016 н.р..

                        керівники ШМО

лютий, 2015 р.

  1. Керівникам ШМО під час погодження матеріалів для проведення І (шкільного) етапу предметних олімпіад звертати увагу на рівень завдань, співвідносити його з рівнем завдань ІІ (районного) етапу, залучаючи до участі у І етапі предметних олімпіад всіх учнів, які мають достатній і високий рівень навчальних досягнень. Врахувати результати діагностики учнів з даного питання.

                        керівники ШМО

до 15.09.2015

  1. Активно залучати учнів профільних класів (груп) до предметних олімпіад з відповідних предметів.

Педколектив

Постійно

  1. Вивчати новинки науково-методичної та психолого-педагогічної літератури з питань організації роботи з обдарованими та здібними учнями і забезпечення реалізації їх інтелектуального та творчого потенціалу (шляхом самоосвіти).

Педколектив

Постійно

 

  1. Соціально психологічній службі комплексу:

10.1.вдосконалювати систему психолого-педагогічної підтримки обдарованих та здібних дітей;

10.2.обновити картотеку даної категорії учнів;

10.3. скласти банк даних про обдарованих та здібних учнів щодо їх схильностей, здібностей та інтересів;

10.4 скласти психолого-педагогічні характеристики цих учнів та надати      рекомендації педагогам і батькам.

ІІ семестр 2014-2015 навчального року

Кузьменко О.П.

  1. Адміністрації комплексу в ході ВШК вивчити питання щодо психолого-педагогічної підтримки даної категорії учнів

                                                                                               ІІ семестр, 2015 р.

Приходько Л.О., Тіщенко О.Л.

12.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Додатки до наказу:

 

  1. Результати участі учнів навчального комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році.
  2. Список учнів ЗНВК № 67, які готувалися до участі у ІІ (районному) етапі олімпіад у 2014-2015 н.р.
  3. Порівняння результативності участі учнів ЗНВК № 67 у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад за три роки.
  4. Результати участі учнів навчально-виховного комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році по класам.

 

 

Директор                                                                                                                 О.Є. Малиш

 

Приходько, 236 56 04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу директора ЗНВК № 67

№ ____  від ____________________

 

Результати участі учнів навчального комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році

№ п/п предмет К-ть учнів Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1 Українська мова Апанаскович Анжеліка 10 А ІІІ Барахова Л.О.
2 Рос. мова  та літ.  Апанаскович Анжеліка 10 А ІІІ Москаленко Т.К.
3 Стукан Ірина 10-А ІІІ
4 Валяєва Анна 8-Б ІІІ
5 Англійська мова

 

Могильний Гліб ІІ Нікітіна А.Ф.
6 Євтушенко Вікторія 11 А ІІІ
7 Чабан Яна 11 А ІІІ
8 Французька мова

 

Пантелєєва Юлія ІІІ Зоріна А.В.
9 Шепєлєва Катерина 11А ІІІ Зоріна А.В.
10 Історія

 

Апанаскович Анжеліка 10-А ІІІ Малиш О.Є.
11 Соболенко Віталій 10-А ІІ Малиш О.Є.
12 Оголь Карина 8-А І Соболенко Ю.П.
13 Валяєва Ганна 8-Б ІІ Соболенко Ю.П.
14 Економіка Кудінова Катерина 10-Б ІІІ Гриценко О.В.
15 Математика Поліщук Анатолій 10-А ІІ Тіщенко О.Л.
16 Астрономія Чопенко Дарина 11А І Чоботок І.Ю.
17 Прядко Вікторія 10-А ІІІ
18 Правоторова Ірина 10-А ІІІ
19 Географія Оголь Карина 8-А І Гриценко О.В.
20 Большакова Анастасія 9-Б ІІІ
21 Стукан Ірина 10-А ІІІ
22 Трудове навчання (обслуговуюча праця)

 

Воробєй Наталья 9-Б ІІІ Ткаліч В.С.
23 Богданчик Микита 9-А ІІ Тарасов В.В.
24 Воробєй Павло 9-Б ІІ Тарасов В.В.
25 Сичов Віктор 9-А І Тарасов В.В.
26 Креслення

 

Кравченко Ганна 11-А І Тарасов В.В.
27 Нестеренко Анастасія 11-А ІІ Тарасов В.В.
28 Алієв Владислав 11-А ІІІ Тарасов В.В.
29 Чопенко Дарина 11-А ІІІ Тарасов В.В.
30 Екологія Алієв Владислав 11-А ІІІ Мамчур Ю.В.
31 Педагогіка та психологія Сколовєтров Ілля 10-А ІІІ Кузьменко О.П.
32 Фізична культура

 

Федосєєнко Артур 11-Б І Люта Н.С.
33 Баранник Марина 11-Б І Люта Н.С.
34 Інформаційні технології 1. Ситнікова Наталья 9-А ІІ Травнікова А.М.
35 Фізика 1 Шашенок Микита 7-А ІІ Чоботок І.Ю.
36 2 Калабіна Катерина 8-А ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

До наказу директора ЗНВК № 67

№ ____  від ____________________

 

 

Список учнів ЗНВК № 67, які готувалися  до участі у ІІ (районному) етапі олімпіад у 2014-2015 н.році

 

            П.І. учня клас К-ть

олімпіад

місце вчителі З яких предметів готується
1 Апанаскович Анжеліка 10-А 4 ІІІ

ІІІ

ІІІ

Малиш О.Є.

Барахова Л.О.

Москаленко Т.К.

Моря А.І.

з  історії,

з укр. мови та л-ри,

з рос.мови,

з  англійської мови

2 Оголь Карина 8-А 3

І

І

Беспала О.О.

Соболенко Ю.П.

Гриценко О.В.

з  укр.мови та л-ри,

історії ,

географії

3 Апанаскович Аліса

 

7-А 1 Шкляренко С.В. з  української мови та літератури
4 Валяєва Анна 8-Б 3 ІІ

ІІІ

Соболенко Ю.П.

Хмельницький А.А. Москаленко Т.К.

З історії

З математики

з рос.мови

5 Кацай Злата 9-А 4

Малиш О.Є.

Травнікова А.М.

 

Кузьменко О.П.

 

З історії,

Інформаційн. Техн.

Інформатики,

педагогіки і психології

6 Большакова Анастасія 9-Б 4

ІІІ

Малиш О.Є.

Ткаліч В.С.

Москаленко Т.К.

Гриценко О.В.

З історії

з обслуговуючої праці

з російської мови,

географії

7 Соболенко Віталій 10-А 1 ІІ Малиш О.Є. З історії
8 Козьменко Анастасія 9-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
9 Стрюк Софія 9-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
10 Машрапова Анастасія 10-А 1 Соболенко Ю.П. З правознавства
11 Кудінова Катерина 10-Б 1 ІІІ Гриценко О.В. З економіки
12 Стукан Ірина 10-А 2 ІІІ

ІІІ

Москаленко Т.К.

Гриценко О.В.

з рос.мови

з географії

13 Поліщук Анатолій 10-А 1 ІІ Тіщенко О.Л. з  математики
14 Крамаренко Вікторія 6-В 1 Іванова В.О. з  математики
15 Ходунов Валерій 7-В 1 Сулакова Л.І. з  математики
16 Пінчук Анна 10-А 1 Моря А.І. з  англійської мови
17 Євтушенко Вікторія 11-А 1 ІІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
18 Чабан Яна 11-А 2 ІІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
19 Могильний Гліб 9-А 1 ІІ Нікітіна А.Ф. з  англійської мови
20 Болдуєва Наталія 8-А 1 Костинський В.С. з німецької мови
21 Білоус Вікторія 10-А 1 Приходько Л.О. з німецької мови
22 Савченко Поліна 8-А 1 Приходько Л.О. з німецької мови
23 Пантєлєєва Юлія 9-А 1 ІІІ Зоріна А.В. З франц.мови
25 Колпаковська Єлізавета 11-А 1 Зоріна А.В. З франц.мови
26 Ситнікова Наталья 9-А 3 ІІ

 

Травнікова А.М.

 

Кузьменко О.П.

з інф.техн.,

інформатики,,

з педагогіки і психології

27 Прядко Вікторія 10-А 1 ІІІ Чоботок І.Ю. З астрономії
28 Шашенок Микита 7-А 1 ІІ Чоботок І.Ю. З фізики
29 Калабіна Катерина 8-А 1 ІІІ Чоботок І.Ю. З фізики
30 Правоторова Ірина 10-А 2

ІІІ

Каба Ю.І,

Чоботок І.Ю.

З біології

З астрономії

31 Кузьменко Володимир 7-А 1 Бортнік Р.В. З хімії
32 Кравець Микита 8-Б 1 Бортнік Р.В. З хімії
33 Кравченко Ганна 11-А 1 І Тарасов В.В. з  креслення
34 Нестеренко Анастасія 11-А 1 ІІ Тарасов В.В. з  креслення
35 Алієв Владислав 11-А 2 ІІІ

ІІІ

Тарасов В.В.

Мамчур  Ю.В.

з  креслення

з екології

36 Нєсват Валерія 11-А 1 Тарасов В.В. з  креслення
37 Чопенко Дарина 11-А 2 ІІІ

І

Тарасов В.В.

Чоботок І.Ю.

з  креслення

з астрономії

38 Воробєй Павло 9-Б 1 ІІ Тарасов В.В. з трудового навчання
39 Сичов Віктор 9-А 1 І Тарасов В.В. з трудового навчання
40 Богданчик Микита 9-А 1 ІІ Тарасов В.В. з трудового навчання
41 Терех Денис 9-А 2

Тарасов В.В.

Кузьменко О.П.

з трудового навчання , педагогіки і психології
42 Воробєй Наталья 9-Б 1 ІІІ Ткаліч В.С. з обслуговуючої праці
43 Вертегел Єлізавета 7-Б 1 Ткаліч В.С. з обслуговуючої праці
44 Федосєєнко Артур 11-Б 1 І Люта Н.С. з  фізкультури
45 Маслов Олександр 11-Б 2

Люта Н.С.

Травнікова А.М.

з  фізкультури,

з інф.техн.

465 Баранник Марина 11-Б 1 І Люта Н.С. з  фізкультури
47 Пруднік Анна 11-Б 1 Люта Н.С. з  фізкультури
48 Ліфінцева Аліна 11-Б 1 Люта Н.С. з  фізкультури
49 Сколовєтров Ілля 10-А 1 ІІІ Кузьменко О.П. з  педагогіки та психології
50 Сагань Анастасія 9-А 1 Кузьменко О.П. з  педагогіки та психології
51 Шепєлєва Катя 11-А 1 ІІІ Зоріна А.В. Франц.мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

До наказу директора ЗНВК № 67

№ ____  від ____________________

 

 

Результати участі учнів навчального комплексу № 67 у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році  по класам

 

клас П.І. учня Предмет місце Всього по класу

Учнів

Шашенок Микита Фізика ІІ 1
Оголь Карина Історія

Географія

І

І

2
Калабіна Катерина Фізика ІІІ
Валяєва Анна Рос. мова  та літ. ІІІ 1
Могильний Гліб Англійська мова ІІ 5
Пантелєєва Юлія Французька мова ІІІ
Богданчик Микита Трудове навчання ІІ
Сичов Віктор Трудове навчання І
Ситнікова Наталья Інформаційні технології ІІ
Большакова Анастасія Географія ІІІ 3
Воробєй Наталья Трудове навчання ІІІ
Воробєй Павло Трудове навчання ІІ
10А Апанаскович Анжеліка Українська мова

Рос. мова  та літ.

Історія

ІІІ

ІІІ

ІІІ

7
Стукан Ірина Рос. мова  та літ.

Географія

ІІІ

ІІІ

Соболенко Віталій Історія ІІ
Поліщук Анатолій Математика ІІ
Прядко Вікторія Астрономія ІІІ
Правоторова Ірина Астрономія ІІІ
Сколовєтров Ілля Педагогіка та психологія ІІІ
10Б Кудінова Катерина Економіка ІІІ 1
11А Євтушенко Вікторія Англійська мова ІІІ 6
Чабан Яна Англійська мова

Французька мова

ІІІ

ІІІ

Кравченко Ганна Креслення І
Нестеренко Анастасія Креслення ІІ
Алієв Владислав Креслення

Екологія

ІІІ

ІІІ

Чопенко Дарина Астрономія

Креслення

І

ІІІ

11Б Федосєєнко Артур Фізична культура І 2
Баранник Марина Фізична культура І

 

 

 

 

 

 

Кількість учнів,

запрошених на ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у  2013-2014 навчальному році, згідно рейтингу шкіл

 

предмет Кількість учасників за рейтингом К-ть учнів не направлених на ІІ етап
УКРАЇНСЬКА МОВА 4
РОСІЙСЬКА МОВА 3 -1
НІМЕЦЬКА МОВА 2
АНГЛІЙСЬКА МОВА 6
ФРАНЦУЗЬКА МОВА 5
ПРАВОЗНАВСТВО 2
МАТЕМАТИКА 3
БІОЛОГІЯ 1
ІСТОРІЯ 2
ІСТОРІЯ РІДНОГО КРАЮ 4 не проводилась
ФІЗИКА 1
ХІМІЯ 2
ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ 8 -5
ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ 1
ГЕОГРАФІЯ 2
ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ 4 -1
АСТРОНОМІЯ 2
ЕКОЛОГІЯ 1
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ 1
ІНФОРМАТИКА 1
КРЕСЛЕННЯ 4 -1
ЕКОНОМІКА 1 -1
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 5
ВСЬОГО:

 

65 Прийняли участь: 57 учнів