РОЗПОДІЛ вчителів для роботи у складі предметних ШМО

«Росток»

ШМО вчителів початкових класів

012-009

 

  1. Гринь Зоя Миколаївна – керівник, «старший учитель»
  2. Барабаш Людмила Володимирівна
  3. Білошапка Тетяна Іванівна
  4. Дергоусова Зоя Іванівна
  5. Кулачко Ольга Миколаївна
  6. Павленко Тетяна Анатоліївна
  7. Писанець Світлана Володимирівна
  8. Шкуро Надія Дмитрівна
  9. Бучковська Лілія Казимирівна
  10. Трибулкіна Інна Вадимівна
  11. Носкова Наталія Миколаївна
  12.  Дехтяренко Юлія Віталіївна
  13. Деркач Юлія Юріївна
  14. Волошина Оксана Анатоліївна

 

«Натхнення»

ШМО вчителів, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу

012-026

 

  1. Соболенко Юлія Петрівна – керівник, спеціаліст першої категорії
  2. Малиш Олена Євгенівна
  3. Барахова Лариса Олександрівна
  4. Сухобрус Олена Миколаївна
  5. Шкляренко Світлана Володимирівна
  6. Олійник Ольга Олексіївна
  7. Христич Тетяна Іванівна
  8. Гордієнко Наталія Вікторівна
  9. Москаленко Тетяна Кирилівна
  10. Огієнко Тетяна Миколаївна
  11. Григоращенко Вікторія Юріївна
  12. Штанько Лариса Федорівна
  13. Тюркеджи Галина Георгіївна

 

«Діалог»

ШМО вчителів іноземної мови

012-016

 

  1. Нікітіна Алла Федорівна – керівник, «спеціаліст вищої категорії», «учитель – методист», «Відмінник освіти»
  2. Приходько Людмила Олександрівна
  3. Костинський Віталій Сергійович
  4. Зоріна Анна Володимирівна
  5. Кабанець Аріна Ігорівна
  6. Шатілова — Хаміда Наталія Анатоліївна
  7. Каплун Вікторія Вікторівна
  8. Лисенко Наталія Володимирівна
  9. Писаренко Вікторія Миколаївна
  10. Буллер Олександра Янівна
  11. Постол Ірина Анатоліївна
  12. Калашнік Юлія Юріївна

 

«Еврика»

ШМО вчителів, які викладають предмети природничого циклу

012-039

 

  1. Мамчур Юлія Володимирівна – керівник, «спеціаліст вищої категорії»
  2. Германенко Людмила Іванівна
  3. Гриценко Олександра Вікторівна
  4. Чоботок Інна Юріївна
  5. Бортнік Регіна Вікторівна
  6. Боброва Олена Михайлівна

 

«Константа»

ШМО вчителів, які викладають предмети математичного циклу

012-028

  1. Травнікова Алла Миколаївна — керівник, «спеціаліст вищої категорії»
  2. Тіщенко Олена Леонідівна
  3. Солдатенко Сергій Іванович
  4. Волкова Альона Юріївна
  5. Хмельницький Андрій Андрійович
  6. Коргун Зоряна Анатоліївна
  7. Брєславцева Алла Прохорівна

 

«Сузір’я»

ШМО вчителів трудового навчання, професійної підготовки та предметів

художньо-естетичного циклу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Тарасов Володимир Васильович – керівник, «спеціаліст вищої категорії», «учитель – методист»
  2. Ткаліч Валентина Степанівна
  3. Люта Наталія Станіславівна
  4. Пономаренко Ірина Олександрівна
  5.  Пашко Євгеній Сергійович
  6. Германенко Віктор Володимирович
  7. Храмов Олексій Павлович
  8. Мельниченко Віктор Іванович
  9. Білобок Оксана Вікторівна
  10. Степанова Інна Володимирівна
Національна дитяча гаряча лінія