Список педагогічних працівників ЗНВК № 67

 

   Кузьменко Оксана Петрівна — практичний психолог, І категорія
 IMG_5182  Турбаєвська Оксана Георгіївна — соціальний педагог
 Воробйова Аліна Василівна — педагог-організатор
    Штанько Лариса Федорівна – бібліотекар, провідний спеціаліст, 12 розряд, «Відмінник освіти»
 risunok1  Тюркеджи Галина Георгіївна — бібліотекар, спеціаліст, 11 розряд
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Барабаш Людмила Володимирівна — учитель початкових класів, І категорія
 IMG_20170313_135723  Гринь Зоя Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст, старший учитель
   Дергоусова Зоя Іванівна — учитель початкових класів, вища категорія, старший учитель
   Писанець Світлана Володимирівна — учитель початкових класів, вища категорія, старший учитель
 Кулачко О.М.  Кулачко Ольга Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
   Павленко Тетяна Анатоліївна — учитель початкових класів, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
   Шкуро Надія Дмитрівна — учитель початкових класів, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
 Бучковська Лілія Казимирівна — вихователь ГПД, учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії
 noskova  Носкова Наталія Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст
 Дехтяренко Юлія Віталіївна — вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист
 Трибулкіна І.В.  Трибулкіна Інна Вадимівна — учитель початкових класів, спеціаліст
 Волошина Оксана Анатоліївна — учитетель початкових класів, спеціаліст
 derkach-pg  Деркач Юлія Юріївна — учитетель початкових класів, спеціаліст
OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Білошапка Тетяна Іванівна — вчитель початкової ланки, вища категорія, учитель-методист
   Шкляренко Світлана Володимирівна — учитель української мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
 Лукянчук Е.А.  Лук΄янчук  Евеліна Анатоліївна — учитель української мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
 Безпала О.О.  Беспала Ольга Олексіївна — учитель української мови, спеціаліст ІІ категорії
 Бусленко Т.І.  Христич Тетяна Іванівна — учитель української мови, спеціаліст ІІ категорії
 Сухобрус  Сухобрус Олена Миколаївна — учитель укр. мови та літератури, спеціаліст II категорії
   Гордієнко Наталія Вікторівна — учитель російської мови, вища категорія
   Москаленко Тетяна Кирилівна — учитель російської мови, вища категорія, учитель – методист
 Огієнко Тетяна Миколаївна — учитель світової  літератури, художньої культури, вища категорія, старший учитель
 nikitina  Нікітіна Алла Федорівна — учитель англійської мови, вища категорія, учитель – методист, «Відмінник освіти»
 IMG_5508 копия  Лисенко Наталія Володимирівна — учитель англійської мови, спеціаліст І категорії
 Костинський В.С.  Костинський Віталій Сергійович — учитель англійської мови та німецької мов, спеціаліст ІІ категорії
 IMG_3666  Шатілова-Хаміда Наталія Анатоліївна — учитель англ.мови, спеціаліст ІІ категорії
 Каплун  Каплун Вікторія Вікторівна — учитель англійської і німецької мов, спеціаліст І категорії
 pisarenko  Писаренко Вікторія Миколаївна — учитель англійської і німецької мов, спеціаліст І категорії
 bullyer  Буллер Олександра Янівна — учитель німецької мови, спеціаліст
 Моря Кабанець Аріна Ігорівна — учитель англ.мови, спеціаліст ІІ категорії
 Зоріна А.В.  Зоріна Анна Володимирівна — учитель французької мови, спеціаліст ІІ категорії
 Калашнік Юлія Юріївна — учитель англійської мови, спеціаліст
   Гриценко Олександра Вікторівна — учитель географії, вища категорія, учитель-методист
   Бортнік Регіна Вікторівна  — учитель хімії, вища категорія
 Волкова А.Ю.  Волкова Альона Юріївна — учитель математики, спеціаліст ІІ категорії
 Коргун З.А.  Коргун Зоряна Анатоліївна — учитель математики, спеціаліст
Брєславцева Алла Прохорівна — викладач фізики, вчитель математики
 Хмельницкий фото  Хмельницький Андрій Андрійович — учитель математики, спеціаліст І категорії
 Без имени-1 копия  Солдатенко Сергій Іванович — учитель інформатики, вища категорія, вчитель-методист, «Відмінник освіти»
   Травнікова Алла Миколаївна — учитель інформатики, вища категорія
   Чоботок Інна Юріївна — учитель фізики, вища категорія, старший учитель
 Боброва Олена Михайлівна — учитель фізики, спеціаліст ІІ категорії
   Мамчур Юлія Володимирівна — учитель біології, вища категорія
 kaba  Каба Юлія Іванівна — учитель біології, спеціаліст І категорії
 Minolta DSC  Григоращенко Вікторія Юріївна — учитель історії, інформатики, спеціаліст І категорії, старший учитель
 фото Соболенко  Соболенко Юлія Петрівна — учитель історії, вища категорія, учитель-методист
 тарасов В.В.  Тарасов Володимир Васильович — учитель трудового навчання, вища категорія, учитель – методист, відзнака «Василь Сухомлинський»
   Ткаліч Валентина Степанівна — учитель трудового навчання, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
  Люта Наталія Станіславівна — учитель фізкультури, вища категорія, учитель-методист
 Пашко Євгеній Сергійович — учитель фізкультури, спеціаліст
 ponomarenko  Пономаренко Ірина Олександрівна — учитель музики, спеціаліст, старший учитель
 Мельниченко - копия - копия  Мельниченко Віктор Іванович — учитель автосправи, спеціаліст, 9 розряд
 Германенко В.В.  Германенко Віктор Володимирович — майстер виробничого навчання, спеціаліст, 10 розряд
 Храмов О.П.  Храмов Олексій Павлович — майстер виробничого навчання, 10 розряд, вчитель правознавства, спеціаліст ІІ категорії
 Білобок О.В.  Білобок Оксана Вікторівна — учитель “Перукар” (перукар-модельєр), спеціаліст, 9 розряд
 Степанова І.В.  Степанова Інна Володимирівна — учитель “Перукар” (перукар-модельєр), спеціаліст, 9 розряд