Як осучаснити експерименти у навчальному класі | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Як осучаснити експерименти у навчальному класі

Інтеграція технологій у ваш освітній процес може допомогти підвищити залученість учнів та покращити їх успіхи у навчанні.

Prosto-i-tsikavo-5-eksperymentiv-yaki-mozhna-zrobyty-u-shkoli-e1565870238717

Як педагог, ви можете бути у пошуку нових та інноваційних способів використання технологій у класі задля проведення цікавого експерименту. Але з такою кількістю технічних інструментів може бути складно зрозуміти, які з них варті вашого часу та зусиль. Ось кілька речей, на які слід звернути увагу коли обираєте нові методи та технології у процесс навчання:

  • Чи зручно використовувати інструмент для експерименту? Якщо це занадто складно або потребує багато часу для налаштування та використання, можливо, воно того не варте.
  • Чи є цей метод привабливим? Якщо це не приверне уваги ваших учнів, вони нічого не отримають від цього.
  • Чи ефективний інструмент? Переконайтеся, що ви використовуєте інструмент, який дійсно допоможе вашим учням навчатися. Немає сенсу використати щось лише заради того, щоб це використати.
  • Чи легко він засвоюється? Ви ж не хочете годинами вчити своїх учнів користуватися інструментом тільки для того, щоб наступного дня вони забули. Виберіть те, що легко підібрати та використовувати.
  • Він гнучкий? Найкращі інструменти – це ті, які можна використати по-різному. Шукайте щось, що може бути адаптовано до ваших потреб.
  • Чи можуть студенти використовувати його самостійно? Ви не хочете застрягти, використовуючи інструмент, який ваші учні не можуть використовувати самостійно.
  • Чи відповідає віку? Переконайтеся, що інструмент підходить для вікових груп ваших учнів.

Але навіть із цим списком ми розуміємо, що вибір правильного інструменту може лякати через збільшення кількості варіантів за останні кілька років. Деякі технології чудово підходять для активного навчання у школі, а деякі допомагають планувати час занять і гейміфікувати контент що забезпечує зацікавленість учнів. Процес навчання не повинен бути нудним, або більше навіть — процес навчання має бути схожим на гру або бути самою грою.

Іноді найпростіші інструменти є найкращими. Наприклад маючи єдину площадку де можна провести цікавий експеримент та дізнатись який інструмент був найбільш привабливим для учнів. Однією із таких платформ є — AR_Book. Вона розроблена спеціально для того, щоб зробити урок ефективним та відстежити ефективність навчального матеріалу та експерименту. Додаток дає можливість відслідкувати різні параметри завдяки яким можна точно сказати де учні уважно слухали та працювали, а де матеріал не був засвоєний. Все це дає змогу вчителю зробити процес навчання більш якісним.

Дізнатись більше — arbook.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)

Національна дитяча гаряча лінія
Це Євроінтеграція