22 жовтня 2019 року учні ІІ підрозділу провели фестиваль «Гарбуз FEST», девізом якого було «Ходить осінь в нашім краї з гарбузовим урожаєм», керівник проекту вчитель історії Григоращенко В.Ю. | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

22 жовтня 2019 року учні ІІ підрозділу провели фестиваль «Гарбуз FEST», девізом якого було «Ходить осінь в нашім краї з гарбузовим урожаєм», керівник проекту вчитель історії Григоращенко В.Ю.

22  жовтня 2019 року учні ІІ підрозділу  провели фестиваль   «Гарбуз FEST», девізом  якого було «Ходить осінь в нашім краї з гарбузовим урожаєм», керівник проекту вчитель історії Григоращенко В.Ю.

Головним овочем на фестивалі був гарбуз, бо це один із символів України.  При цьому гарбуз — символ достатку і благополуччя. Саме гарбуз на Україні використовують під час обрядів та свят. Активну участь проведені фестивалю прийняли  учні 10-В класу. Вони підготували  композицію «Осінній мікс»,  зробивши  різноманітні вироби з овочів.  На уроці інформатики підготували  буклети про історію, звичаї  та корисні властивості гарбуза. Провели ярмарку гарбузових страв, виготовлених  спільно  з батьками. Це  і гарбузова каша,  і гарбузові оладки, гарбузові кекси,  і печений гарбуз з варенням. Також учні підготували  лотерею, в якій кожен учасник міг отримати подарунок. До проведення фестивалю також були залучені учні 6-Г, 9-Г класів.

Учениця  9-Г класу Адарюк Євгенія підготувала композицію «Фруктовий мікс» (кл.керівник Григоращенко В.Ю.) . Учні  6-Г (кл.керівник СухобрусО.М.) підготували різноманітні композиції з використанням традиційних осінніх  овочів. Деякі учні 6-Г класу прийняли участь у конкурсі малюнків  «Дари природи».

На фестиваль завітали учні других класів, групи подовженого дня.

За підсумками ярмарки та фестивалю було виручено 252грн, які за рішенням школярів  передано для надання їх допомоги онкохворим  дітям в рамках акції  «Від серця до серця».

Фестиваль сподобався  учням, батькам, педагогам та працівникам комплексу та ІРЦ Заводського району.

IMG_20191020_125525IMG_20191022_104806MyCollages

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)