«Флагмани освіти і науки України» | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

«Флагмани освіти і науки України»

«Проведення акції «Флагмани освіти і науки України» — це пошук нових шляхів модернізації вітчизняної науки і освіти. Досягнення освітніх і наукових закладів вагомі і гідні наслідування,»  — Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень

У 2012 році ЗНВК № 67 ввійшов у сотню кращих навчальних закладів України, гідно представив позитивний  імідж кращих навчальних та наукових закладів Запорізької області, діячів науки й освіти у щорічній Громадська акція «Флагмани освіти і науки України». Організаторами Акції є Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Український видавничий центр «Галактика — С». Акція проводиться за підтримки Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України. Основним завданням Акції є відзначення та вшанування кращих представників освіти і науки відзнаками «Флагман освіти і науки України», широке розповсюдження інформації про них, а також підтримка вітчизняних і закордонних інвестицій у систему освіти і науки.

Заключним етапом Акції було проведення урочистої частини, яка відбулася 27 вересня 2012 року в місті Києві. За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України наш навчальний заклад був нагороджений грамотою Міністерства  освіти і науки, молоді та спорту України і медаллю «Флагман освіти і науки України». Інформація про комплекс розміщена на сторінках щорічника «Флагман освіти і науки України». На церемонію нагородження була запрошена директор комплексу № 67 Малиш Олена Євгенівна.  Бути Флагманом — це велика шана і разом з тим відповідальність. Флагмани — це, передусім, професіонали, справжні знавці своєї справи.

Макет з щорічного видання

 

1 комментарий: «Флагмани освіти і науки України»

  • Елена:

    Наш ЗАКЛАД (!!!) був нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та медаллю «Флагман освіти і науки України».

    P.S. Благодаря создателю сайта (!) ЗНВК № 67, но мы не знаем ИМЯ (ФИО) человека, благодаря которому ЗАКЛАД таки наградили. Озвучьте ФИО, будь ласка?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)