Класний керівник року — 2017. | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Класний керівник року — 2017.

Вітаємо переможців районного конкурсу «Класний керівник року — 2017»:

Писаренко Вікторію Миколаївну — І місце (кл. керівник 10 — А кл.)

Писаренко В.М. ЗНВК № 67

Пріоритетним напрямком в діяльності педагога є створення збагаченого освітнього середовища класного колективу з метою формування у учнів активної громадської позиції, реалізуючи який, Вікторія Миколаївна забезпечує високу пізнавальну активність вихованців у сфері навчання та виховання, формування в них стійкої мотивації до самореалізації та саморозвитку, виявлення своєї громадської позиції, удосконалення навичок спілкування з однокласниками, створює в класному колективі сприятливі умови для соціалізації старшокласників, через впровадження діяльнісного підходу, удосконалення демократичних підходів до спілкування з учнівським колективом, розвитку системи учнівського самоврядування в класі, залучення школярів до занять в шкільних гуртках. Вчитель ефективно використовує оточуюче середовище з метою створення оптимальних умов для розвитку кожної особистості класу.
Вікторія Миколаївна другий рік є керівником проекту «Шкільна газета», результатом якого є систематичний випуск шкільної газети «Діалог», удосконалення номерів, як за змістом, так і за дизайном.

Каплун Вікторію Вікторівну — ІІІ місце (кл. керівник 7 — Б кл.)

Каплун В.В. ЗНВК №67

Пріоритетним напрямком в діяльності педагога є створення оптимальних умов для сформованості учнівського колективу,  з метою забезпечення ефективного його впливу на розвиток кожної особистості класу, спонукання до саморозвитку школяра через колективну діяльність та співпрацю. Вчитель ефективно використовує функції учнівського колективу для  формування в учнів високого рівня міжособистісних стосунків, створення умов позитивної адаптації та соціалізації дітей, вдало розробляє систему перспективних напрямів з урахуванням можливостей колективу, реальних соціальних обставин. Забезпечує педагогічно доцільну роботу з активом та органами самоврядування класу, які в свою чергу сприяють розвитку колективу.

1 комментарий: Класний керівник року — 2017.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)