Online зустріч наших випускників з представниками історичного факультету ЗНУ | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Online зустріч наших випускників з представниками історичного факультету ЗНУ

7 грудня в форматі online-зустрічі відбулося ознайомлення наших учнів 11-х класів з освітніми можливостями історичного факультету ЗНУ.

Захід проводила заступниця декана з профорієнтаційної роботи, кандидатка історичних наук Ірина Савченко.

Під час зустрічі пані Ірина познайомила учнівство з освітнім потенціалом Запорізького національного університету та детально розкрила інформацію про спеціальності та освітні програми історичного факультету «Історія», «Історія та політика», «Діджитал-історія» (спеціальність «Історія та археологія»); «Середня освіта. Історія» (спеціальність «Середня освіта»); «Країнознавство», «Міжнародні відносини» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», акцентуючи на привабливих для вступників можливостях кожної з них.

До зустрічі долучилася голова студради історичного факультету Аліна Килимчук, яка розкрила переваги студентського життя історичного факультету, запросила наших одинадцятикласників вже зараз приєднуватися до цікавих заходів.

Дякуємо за цікаву та інформаційну зістріч!

676 7777

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)

Національна дитяча гаряча лінія
Це Євроінтеграція