Осінні канікули закінчились. Ми повернулись до навчання. | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Осінні канікули закінчились. Ми повернулись до навчання.

31 жовтня 2022 року учні ЗНВК № 67 повернулися  після канікул до занять  з використанням технологій дистанційного навчання. 

1 листопада 2022 року  була проведена єдина  класна година до Міжнародного дня боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти.  На  виховній  годині класні керівники нагадали учням  поняття «булінгу» та «кібербулінгу», надали рекомендації «Як не стати жертвою насильства чи булінгу» та ознайомили з порадами кіберполіції щодо безпечного користування інтернетом. Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти відзначають у перший четвер листопада (3 листопада). Учні комплексу долучилися до відзначення цього дня та намалювали стіннівки.

изображение_viber_2022-11-01_16-03-56-346

           Також класними керівниками були  проведені інструктажі з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, з  безпеки життєдіяльності  здобувачів освіти в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час здійснення освітнього процесу з впровадженням технологій дистанційного навчання. У ході класної години вчителі  нагадали дітям правила поведінки під час онлайн- уроку, сигнали оповіщення та алгоритм дій під час онлайн- уроку  у разі сигналу «Повітряна тривога». 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)