Становлення та розвиток ЗНВК №67 в умовах реформування освіти в Україні | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Становлення та розвиток ЗНВК №67 в умовах реформування освіти в Україні

22 березня 2021 року в ЗНВК № 67 проведено педагогічну раду з теми  «Становлення та розвиток ЗНВК №67 в умовах реформування освіти в Україні» 

Директор, Олена Євгенівна Малиш, презентувала педагогічному колективу остаточний варіант Стратегії розвитку ЗНВК № 67 на 2021-2027 роки. Протягом усього навчального року на засідання ШМО  педагоги обговорювали  всі типи навчальних закладів відповідно до «Закону про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII, проєкт «Положення про ліцей», Стратегію розвитку нашого навчального закладу на наступні роки в умовах реформування освіти.

Більшістю голосів педагогічний колектив підтримав Стратегію  розвитку ЗНВК № 67 на 2021-2027 роки та  тип навчального закладу — академічний ліцей.

Друге  питання педагогічної ради стосувалося актуальної на сьогодення  технології:  «Змішане навчання в рамках впровадження педагогіки партнерства»; учителі  ґрунтовно опрацювали на практиці модель «Перевернутий клас».

Третім питанням Новікова Людмила Олександрівна, завідуюча бібліотекою, визначила роль бібліотеки в освітньому процесі ЗНВК 67  в умовах реформування, вказавши на досягнення та перспективи розвитку бібліотечного простору.

Четвертим питанням, яке розглядалось на педраді — це стан роботи  зі звернення громодян. Олена Євгенівна проаналізувала цей напрямок роботи в ЗНВК №67 та наголосила на тому, що всі класні керівники повинні на наступних батьківських зборах обговорити це питання з батьками. Школа завжди відкрита для всіх з метою вирішення будь яких питань.

1.1 1.2 1.3 1.6 1.7 1.91.10 1.5

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)