10 причин, чому англійську важливо знати кожному | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

10 причин, чому англійську важливо знати кожному

Вивчення англійської мови, як і будь-якої іншої, має свої складності. Часом, кожен з нас задається питанням: навіщо взагалі потрібно знати іноземну мову? Ось 10 основних причин, які дадуть відповідь на це питання.

Причина 1. Розширюємо коло спілкування

Всім відомо, що англійська поширена у всьому світі, тому, знаючи цю мову, ви зможете спокійно спілкуватися з людьми з різних країн. Це дозволить вам заводити корисні знайомства, розмовляти і листуватися з іноземними друзями, дізнаватися багато нової та цікавої інформації. Зауважте, для цього вам не обов’язково їздити в закордонні подорожі, на допомогу вам прийдуть можливості інтернету та курси англійської мови львів.

Причина 2. Кар’єрний зріст

Погодьтеся, сьогодні на ринку праці достатньо висока конкуренція. Тому людина, в резюме якої відзначено володіння іноземною мовою, в більшості випадків буде цікава потенційному роботодавцю. Якщо ж ви давно знайшли собі підходящу роботу, то знання англійської допоможе просуватися вгору по кар’єрних сходах. А в тому випадку, коли ваша робота пов’язана з бізнесом, то варто пам’ятати, що міжнародне ділове спілкування засноване саме на англійській мові.

Причина 3. Тренуємо пам’ять

Кращим способом тренування пам’яті є заучування нових слів, фраз і правил. Згодом ви самі будете дивуватися, як легко вам вдається запам’ятовувати великі обсяги інформації.

Причина 4. У відпустку без проблем

Під час подорожей за кордон ви зможете вирішувати будь-які проблеми, наприклад, пов’язані з розміщенням в номері, екскурсіями тощо. Ви не будете повністю залежати від російськомовних гідів. Знання англійської надасть вам впевненості і відкриє нові можливості.

Причина 5. Музика зі смислом

Погодьтеся, набагато приємніше слухати пісні улюблених виконавців, коли ви розумієте, про що вони співають.

Причина 6. Фільми без перекладу

Ви запросто зможете дивитися англомовні фільми без перекладу і субтитрів. До того ж, це допоможе вам вдосконалити свою вимову. Якщо у вас є діти, вони зможуть закріплювати свою англійську, переглядаючи мультфільми.

Причина 7. Книги мовою Шекспіра

Ви зможете відкрити для себе чарівний світ англомовної літератури. Читання мовою оригіналу значно відрізняється від читання перекладів або адаптованої літератури. Ви зможете познайомитися з фразеологізмами, виразами, властивими виключно англійській мові.

Причина 8. Самоосвіта

Вивчення англійської дозволить вам підвищити свій освітній рівень. А, освоївши його на достатньому рівні, ви зможете читати спеціалізовану англомовну літературу, адже далеко не всі якісні навчальні посібники мають переклад.

Причина 9. Додатковий заробіток

Знаючи англійську, ви ніколи не залишитеся без коштів: ви зможете робити переклади, писати на замовлення реферати, статті. Ви зможете вести навчання для дітей та дорослих, допомагаючи їм опанувати англійську.

Причина 10. Культурне збагачення

Поглиблене освоєння мови під собою має на увазі не тільки вивчення нових фраз, але і знайомство з традиціями, менталітетом і культурою носіїв мови.
І це далеко не всі причини, за якими важливо вивчити мову. Як бачите, знання англійської мови принесе вам масу користі, якщо ви розумієте, як ці знання правильно застосувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)