Навчання в Словаччині | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Навчання в Словаччині

головнаНавчання за кордоном відкриває абітурієнтам нові можливості, недоступні раніше. Допомагає отримати неймовірний досвід, необхідні знання, підготувати студентів до самостійного життя. Вища освіта в Словаччині дозволяє студенту оволодіти давно бажаною професією не на папері, а за допомогою практики. І ціна буде не більше, ніж в Україні.

Переваги навчання в Словаччині

Словаччина — частина Європи. Навчання в цій країні проводиться на високому рівні згідно з усіма європейськими та світовими стандартами. Це відкриває студентам хороші перспективи на майбутню кар’єру, можливість працювати в будь-якій частині світу без зайвих паперових клопотів. Це не єдині переваги освіти в Словаччині. До них відносяться:

  • Безкоштовна освіта в Словаччині для українців. З поправкою: мова навчання — словацька. При поступленні потрібен буде сертифікат про його знання. Для вивчення існує багато можливостей: курси, репетитори, самостійні заняття.
  • Можливість поступлення без вступних іспитів. Якщо Ти пройдеш спеціальні курси від міністерства освіти Словаччини, зможеш вступити в деякі ВНЗ без стресів і нервів, що супроводжують вступні тести.
  • Можливість поступлення без переатестації. Для навчання на бакалавра, не потрібно здобувати середню освіту в Словаччині, досить атестата про закінчення школи в Україні. На магістра — диплома про закінчення бакалаврату.
  • Високий рівень безпеки.

Переживання — це нормально

Абітурієнт може не знати, що робити в майбутньому — це нормально. Через це «в бій» вступають батьки, які заявляють, ніби знають краще. Іноді починають вирішувати за тебе. Пам’ятай: освіта в Європі відкриває свої можливості тим, хто дійсно бажає цього. Вибір університету потрібно робити усвідомлено, добре подумавши, зваживши всі «за» і «проти». Подумай про важливі речі, згадай свої вподобання. Все ще мрієш про освіту в Словаччині? Не знаєш, коли потрібно подавати документи в Словацький університет?  Звертайся в Postupai.

Я отримав освіту в Європі, що робити далі?

Для українців в Словаччині існує унікальна пропозиція: після закінчення навчання дозволено 9 місяців офіційно залишатися в країні, шукати роботу. Після бакалаврату відкриваються безліч вакансій. Після магістратури вибір ще більше зростає.

Працевлаштування можливо як в Словаччині, так і в іншій країні. Знайти роботу легко, відвідуючи «виставки на ринку праці» в університеті, проходячи співбесіди, шукаючи вакансії в інтернеті, проходячи стажування або беручи участь в програмі Erasmus +.
На офіційному сайті Postupai https://www.postupai.com/ua/ є докладна інформація про працевлаштування, нюанси навчання і проживання в Словаччині.

Безкоштовна освіта в Словаччині для українців

Витрати на навчання в Словаччині не сильно відрізняються від базових витрат на освіту в Україні. До того ж, є безліч способів того, як їх покрити.

При в’їзді в країну необхідно буде витратитися на медичну комісію (є вимогою міграційної служби і дорівнює 200 євро). За гуртожиток потрібно буде платити близько 60 євро в місяць.

Не сходиться з думкою про безкоштовну освіту в Європі? Давай знайдемо способи відбити гроші!

1. По-перше, Ти можеш отримувати стипендію. Потрібно мати атестат відмінника зі школи, добре вчитися або брати активну участь в житті університету. Також тобі має бути 18 років.

2. По-друге, можна влаштуватися на цілком легальний підробіток. Тобі буде «капати» стаж і досвід роботи.

Як бачиш, освіта в Словаччині це не складно. Вона відкриває безліч можливостей, головне — використовувати їх з розумом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)