Чому українці обирають вищу освіту в Польщі? | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Чому українці обирають вищу освіту в Польщі?

Часто батьки вагаються, в який з університетів віддавати на навчання свого сина або дочку. Що краще обрати: закордонний або вітчизняний університет? Всі ми розуміємо, що навчатися за кордоном більше престижно. Проте як обрати університет, як подати туди документи? Якщо вас цікавить вища освіта в Польщі, — на цьому сайті ви знайдете максимум корисної інформації. Працівники проекту ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ зможуть допомогти вам із вибором спеціальності та університету, та найголовніше – допоможуть зібрати пакет документів для вступу та подати його до польських ВУЗів. Також тут допомагають вступити до коледжу Польщі після 9-го класу. Отже, ніяких проблем зі вступом у абітурієнта не буде.

Чому абітурієнти обирають навчання в ЄС?

360_dde92585-1488-4435-888e-dc229d09e8d8

1. Кращі знання для працевлаштування в ЄС. В чому різниця між вітчизняним та європейським підходом у освіті? В Україні до цього часу робиться акцент лише на вивченні теорії, в той час як у Європі вкрай важлива практична підготовка. Саме тому роботодавці з більшим бажанням беруть на роботу випускників європейських університетів. Стажування у провідних компаніях, можливість обміну і навчання у інших європейських ВНЗ на декілька семестрів – все це аргументи за вищу освіту в Польщі, беззаперечно.

2. Незадоволеність умовами життя в Україні. Низький рівень зарплати, особливо для випускників університетів, формує бажання поїхати навчатися за кордон, де цінуються молоді спеціалісти. Також у країнах ЄС, в тому числі й у Польщі

3. Отримання європейського диплому після закінчення університету. Цей диплом допоможе працевлаштуватися у будь-яку країну ЄС.

4. Кращий стан матеріально-технічного забезпечення в університетах. Польські університети повністю забезпечені найновішим обладнанням та комп’ютерною технікою. Тому й наука у Європі розвивається швидшими темпами, аніж у нашій країні.

5. Бажання навчатись за спеціальністю, якої немає в Україні. У абітурієнта є великий вибір спеціальностей для навчання в Польщі. Це може бути спеціальність, якої ще не відкрили в Україні.

6. Підвищення рівня знання іноземних мов. До того ж, не тільки польської, а й англійської та інших мов.

У той же час, абітурієнти висловлюють бажання жити на навчатися недалеко від свого дому та своїх батьків. Саме тому більшість з них обирають вищу освіту в Польщі. Адже ця країна територіально знаходиться найбільш вигідно.

До того ж, не можна забувати про отримання культурного досвіду, адже Польща – сучасна розвинена країна. Більш того, тут навчається багато іноземців, і студенти залюбки знайомляться один з одним та цікавляться культурою студентів з інших країн. Не можна забувати й про нових друзів, нові знайомства, які очікують на студента.

Документи для вступу

Давайте подивимось, які документи знадобляться абітурієнту, аби успішно вступити до польського ВНЗ. Серед них:

  • атестат про середню освіту та додаток до нього;
  • ксерокопії свідоцтва про народження, закордонного та національного паспортів;
  • міжнародний сертифікат про знання польської або англійської мови (залежить від мови, на якій ви будете навчатись);
  • оригінал медичної довідки;
  • фото розміром 35х45 мм та електронний варіант фото.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)