Білінгвальне навчання в школі – це широкі можливості у майбутньому | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Білінгвальне навчання в школі – це широкі можливості у майбутньому

Двомовні класи відкривають кордони своїм майбутнім випускникам для самореалізації та успішної кар’єри в обраній сфері.

Білінгвальні класи школи «Базис» володіють програмами орієнтованими на отримання учнями освіти, яка зможе відкрити їм блискучі перспективи. При обранні білінгвального класу потрібно враховувати той факт, що у майбутньому такий випускник буде мати набагато більше можливостей у міжнародному освітньому просторі. Окрім цього, двомовні класи сприяють до більш детального знайомства з іншими культурами та традиціями, до толерантності та розширенню загального уявлення. Учні білінгвального класу неодмінно володітимуть чудовими комунікативними навичками та вмітимуть пристосовуватися до різних ситуацій.

Правильний вибір школи — запорука успіху

Стартом успішного навчання може стати білінгвальна молодша школа, однак для того, щоб отримати всі переваги та плюси, до вибору навчального закладу слід поставитись дуже відповідально. Така школа повинна мати необхідне забезпечення, кваліфікованих викладачів, розроблення освітньої програми, сучасні технології, і головне — видавати атестати про завершення навчального закладу державного зразка та документ, що підтверджуватиме навчання саме у двомовному класі. Саме цей документ разом з атестатом будуть основною підставою приймання на навчання як у вітчизняний ВНЗ, так і в закордонний.

Переваги шкільної двомовної освіти

Результати досліджень говорять про те, що білінгвальні класи у молодшій школі мають безліч переваг. Раннє вивчення дітьми іншої мови допомагає у навчанні в цілому. Однак вільне володіння одразу кількома мовами — це зовсім не єдина перевага такого навчання. Білінгвізм сприяє розвитку соціальних навичок та кращій роботі психічних функцій. Діти, що навчаються у двомовних класах володіють кращою концентрацією уваги, легко виконують кілька завдань одночасно, вміють вирішувати проблеми та просто адаптуються до змін. Така стратегія навчання учнів має переваги й в дорослому житті.

До переліку переваг білінгвального навчання можна віднести наступні факти:

  • Можливість вступу до омріяного закордонного ВНЗ.
  • Розширення горизонтів діяльності світобачення завдяки вільному доступу до різноманітних іноземних авторів, їхніх наукових публікацій чи художньої літератури.
  • Можливість отримати більш високооплачувану роботу.
  • Спрощення у вивченні інших іноземних мов.

Процес одночасного освоєння двох мов

Білінгвальні класи у Києві, на відміну від державних шкіл, мають свою систему опрацювання та засвоєння матеріалу під час звичайного освітнього процесу, не роблячи акцент на накопиченні певного мовного матеріалу. Частину кожного уроку викладачі проводять українською мовою, а іншу – іноземною.

Внаслідок такого навчання учень отримує:

  • практику розмовного мовлення;
  • вміння мислити іноземною мовою;
  • знання фонетичної системи, що допомагає розвитку та опанування іншої мови;
  • формування допитливості та логічного мислення у різних мовах;
  • навички швидкого перемикання з однієї мови на іншу, що сприяє розвитку самоконтролю та уваги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)