Курси англійської | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Курси англійської

У Харкові налічується понад 100 шкіл англійської та кожна каже, що вона унікальна, особлива і неповторна. І що робити, якщо потрібно вивчити англійську? Чи потрібна ця «унікальність», а якщо і потрібна, то, як її розгледіти? Давайте разом розберемося, як потрібно починати пошук відповідних курсів. Адже люди різні, а унікальність одна!

Якщо ви вже остаточно вирішили почати вивчати англійську, почніть з групових занять у найпопулярнішій школі міста. Ознайомитися з цінами та планами занять можна на сайті english.kh.ua.

Найважливіші питання при виборі школи англійської

  1. Безкоштовне заняття.

Кожен хоче спробувати те, що він купує. Важливо дізнатися, що чекає на цих курсах, і яким буде формат навчання. Але чи допоможе вам в цьому одне безкоштовне заняття? Швидше за все, після першого заняття ви будете ще більше сумніватися, чи варто продовжувати навчання. При виборі курсу важливо враховувати: хто викладач, чи підходить група, яка програма школи і яка в школі атмосфера. За одне безкоштовне заняття складно зрозуміти, в чому особливість методики та чи вирішить вона вашу проблему.

2.Сертифікат про закінчення.

Це питання ставлять 2 з 3 студентів, коли приходять на курси англійської. Жодні з базових курсів не мають котирування, тому сертифікати не мають будь-якої цінності. Для того щоб відкрити курси англійської не потрібна ліцензія, а значить і акредитацію курси не проходять, а значить і сертифікат – лише частина роздавальних матеріалів будь-якої школи.

Але є один важливий нюанс. Це популярність вузькопрофільних курсів. Коли курси мають гарну репутацію, то тоді закінчення певних курсів може мати цінність. Але зазвичай досить 2 хвилин розмови, щоб зрозуміти: «Do you speak English or not!»

3. Сертифікація викладачів.

Хороша школа = хороші викладачі. І дізнатися, якого рівня твій викладач – це дуже важливо. Але про що говорить сертифікат? Про те, що даний тічер витратив 5-7 років свого життя на навчання філології, яка по факту вам і не потрібна.

Які питання потрібно задавати, щоб зрозуміти компетенції вашого викладача?

По-перше, з’ясувати хто саме ваш викладач.

По-друге, чи бачив він якісь пам’ятки, крім Львова, Київського моря і фестивалю вуличної їжі. Уточнюйте, чи був він у програмі Work and Travel, FLEX і чи є досвід життя або роботи в міжнародних компаніях. Ці викладачі відразу виділяються за форматом ведення заняття. Чому? Тому що вони практикували живу мову і дізналися, які правила англійської працюють, а які ні. Звертайте увагу на вимову, вона у них відразу відрізняється від тих, хто вчив за підручником.

Чи є міжнародні сертифікати, такі як CELTA, IELTS, TOEFL? Сертифікат та хороший результат за даними іспитів – це правда дуже добре.

І найважливіше – не вибирайте курси по гарним шпалерам й стільцям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)