Цікава і ефективна підготовка до ЗНО | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Цікава і ефективна підготовка до ЗНО

Підготовка до незалежного оцінювання може бути схожою на цікаву пригоду, а не обтяжливу щоденну рутину. Разом із навчальним центром «11-А» учні можуть надолужити прогалини у знаннях, виробити зручні схеми навчання та отримати ґрунтовну базу для найвищого балу на тестах. На сайті https://11-a.com.ua/ кожен бажаючий може ознайомитися зі списком предметів та планом організації навчання, ми ж детальніше поговоримо про переваги підготовки до вирішальних іспитів разом із центром «11-А».

Відвідувати реальні класи чи навчатись онлайн?

Центр пропонує відвідування реальних класів для випускників із Хмельницького та Тернополя. Інші з інших міст України доступна підготовка до ЗНО онлайн. Ефективність навчання в обох випадках буде максимальною.

Групи нараховують до 10 учнів. Така кількість дозволяє викладачеві максимально сконцентруватися на кожному, використовувати індивідуальний підхід і ефективно співпрацювати із кожним членом групи. У випадку з онлайн навчанням викладання матеріалу відбувається сам на сам між учнем і викладачем у формі живого уроку.

Курс підготовки до зовнішнього оцінювання із будь-якого предмету розрахований на 8-10 уроків тривалістю 1 година 30 хвилин. Відвідувати реальні чи онлайн класи потрібно всього 2 рази на тиждень. Така підготовка не змусить забувати про друзів, хобі та вільний час.

Центром «11-А» використовуються різні форми навчання, в тому числі інтерактивні заняття та уроки у формі гри. Ми віримо, що підготовка не повинна перетворюватись на щоденний тягар відповідальності та завищених очікувань, навпаки – з нами вона перетвориться на цікаву гру і незабутню подорож з новими знайомствами, новими знаннями та новими враженнями.

Чому «11-А» не схожий на інші навчальні центри

У навчальному центрі панує дружня атмосфера, яка надихає. Викладачі використовують творчий підхід до навчання і прагнуть урізноманітнити процес підготовки. «Повинен» і «мушу» відходять на другий план, натомість пропонується інший підхід – «хочу» і «зроблю».

Погодьтеся, що окрім ґрунтовних знань та відпрацювання завдань, підготовка до іспитів повинна приносити натхнення і задоволення. «11-А» чудово про це знає і в організації навчального процесу заохочує творчість і свободу.

Навчальний центр «11-А» має декілька беззаперечних переваг:

  • невеликі групи;
  • безкоштовний пробний урок з будь-якого предмету;
  • вибір форми навчання;
  • можливість попрацювати із професійними викладачами-новаторами.

Тут можна обрати курс підготовки до іспитів в 9 чи 11 класі з п’яти дисциплін:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • англійська мова;
  • історія України;
  • біологія.

На сайті центру підготовки11-a.com.ua можна залишити заявку на навчання та ознайомитися з відгуками реальних учнів, які скористалися всіма можливостями підготовки нового рівня та отримали високі результати на ЗНО та ДПА.

Отримати ґрунтовні знання для високих результатів на ЗНО у компанії друзів і однодумців всього за 10 занять реально. З навчальним центром «11-А» можна обирати будь-яку форму засвоєння знань і перетворити підготовку до важливого етапу в житті випускника на цікаву пригоду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)