Список педагогічних працівників ЗНВК № 67 | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Список педагогічних працівників ЗНВК № 67

 

   Кузьменко Оксана Петрівна — практичний психолог, І категорія
 IMG_5182  Турбаєвська Оксана Георгіївна — соціальний педагог
 Юредюк Діана Володимирівна — педагог-організатор, соціальний педагог
 Дадаєва Ольга Володимирівна — педагог-організатор
   Писанець Світлана Володимирівна — учитель початкових класів, вища категорія, старший учитель
Дергоусова Зоя Іванівна — учитель початкових класів, вища категорія, старший учитель
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Барабаш Людмила Володимирівна — учитель початкових класів, І категорія
IMG_20170313_135723   Гринь Зоя Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст, старший учитель
  IMG_20171124_0001 Білошапка Тетяна Іванівна — вчитель початкової ланки, вища категорія, учитель-методист
 Кулачко О.М.  Кулачко Ольга Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
 noskova   Носкова Наталія Миколаївна — учитель початкових класів, спеціаліст
 derkach-pg Деркач Юлія Юріївна — учитетель початкових класів, спеціаліст
 Лукянчук Е.А.  Лук΄янчук  Евеліна Анатоліївна — учитель української мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
   Шкляренко Світлана Володимирівна — учитель української мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Сухобрус  Сухобрус Олена Миколаївна — учитель укр. мови та літератури, спеціаліст II категорії
 Безпала О.О.  Беспала Ольга Олексіївна — учитель української мови, спеціаліст ІІ категорії
 Бусленко Т.І.  Христич Тетяна Іванівна — учитель української мови, спеціаліст ІІ категорії
   Москаленко Тетяна Кирилівна — учитель російської мови, вища категорія, учитель – методист
   Гордієнко Наталія Вікторівна — учитель російської мови, вища категорія
 Костинський В.С.  Костинський Віталій Сергійович — учитель англійської мови та німецької мов, спеціаліст ІІ категорії
 IMG_5508 копия  Лисенко Наталія Володимирівна — учитель англійської мови, спеціаліст І категорії
 Каплун  Каплун Вікторія Вікторівна — учитель англійської і німецької мов, спеціаліст І категорії
 Скрипнік Юлія Сергіївна — учитель англійської та німецької мов, спеціаліст ІІ категорії
  Зоріна А.В. Зоріна Анна Володимирівна — учитель французької мови, спеціаліст ІІ категорії
 Моря Кабанець Аріна Ігорівна — учитель англ.мови, спеціаліст ІІ категорії
 012-003  Дехтяренко Юлія Віталіївна — учитель історії, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист
 Коргун З.А.  Коргун Зоряна Анатоліївна — учитель математики, спеціаліст
 Хмельницкий фото  Хмельницький Андрій Андрійович — учитель математики, спеціаліст І категорії
 Волкова А.Ю.   Волкова Альона Юріївна — учитель математики, спеціаліст ІІ категорії
 Без имени-1 копия  Солдатенко Сергій Іванович — учитель інформатики, вища категорія, вчитель-методист, «Відмінник освіти»
   Кириленко Алла Миколаївна — учитель інформатики, вища категорія
    Гриценко Олександра Вікторівна — учитель географії, вища категорія, учитель-методист
    Бортнік Регіна Вікторівна  — учитель хімії, вища категорія
   Чоботок Інна Юріївна — учитель фізики, вища категорія, старший учитель
Мамчур Юлія Володимирівна — учитель біології, вища категорія
 kaba   Каба Юлія Іванівна — учитель біології, спеціаліст І категорії
 Minolta DSC  Григоращенко Вікторія Юріївна — учитель історії, інформатики, спеціаліст І категорії, старший учитель
 тарасов В.В.  Тарасов Володимир Васильович — учитель трудового навчання, вища категорія, учитель – методист, відзнака «Василь Сухомлинський»
   Ткаліч Валентина Степанівна — учитель трудового навчання, спеціаліст, 9 тарифний розряд, старший учитель
   Люта Наталія Станіславівна — учитель фізкультури, вища категорія, учитель-методист
Бакум Євгеній Володимирович — учитель фізкультури, спеціаліст
 ponomarenko  Пономаренко Ірина Олександрівна — учитель музики, спеціаліст, старший учитель
 Германенко В.В.  Германенко Віктор Володимирович — майстер виробничого навчання, спеціаліст, 10 розряд
 Храмов О.П.  Храмов Олексій Павлович — майстер виробничого навчання, 10 розряд, вчитель правознавства, спеціаліст ІІ категорії
 Степанова І.В.  Степанова Інна Володимирівна — учитель “Перукар” (перукар-модельєр), спеціаліст, 9 розряд