Один день в країні «Майстерляндії» | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

Один день в країні «Майстерляндії»

25 жовтня 2017року наш комплекс перетворився на загадкову країну «Майстерляндія» для кмітливих дітей та підлітків.
Діти черпали нові корисні знання з майстер-класів та станцій. Поліція комплексу слідкувала за дисципліною та поведінкою, а станція «Попелюшка» слідкувала за чистотою та порядком.
На мою думку найповчальнішим майстер — класом став Суд. Думаю багато дітей, що були на суді, зрозуміли, що за будь яку маленьку провину можна отримати покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі або більше.
Млинна станція годувала наших учнів смачними та ситними млинцями, а кур’єрська служба доставляла млинці нашим замовникам. Майстерня зачісок наводила порядок на голові наших красунь — учениць. Театралізований майданчик показував нам зворушливі, веселі та повчальні театральні сценки.
Туристична агенція допомогла учням побачити світ «віртуально» та зрозуміти, який же прекрасний він є. Зауважу, що в нашій країні  була надзвичайно швидка міграційна служба, яка видала паспорти, щоб навідати всі-всі майстер-класи, та надзвичайно швидкий майстер-банк, який видавав гроші учням у валюті «МайстеркоЇн». Сподіваюсь, що діти в цій країні навчилися бути трішки економніше з грошима та вже пішли на крок вперед до дорослого життя.
Михайловська Єлизавета, учениця 9-В класу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)