ШКІЛЬНА ДИСКОТЕКА | Запорiзький навчально-виховний комплекс №67

ШКІЛЬНА ДИСКОТЕКА

Нещодавно ми святкували річницю дня Народження нашого рідного комплексу №67. У цьому році йому виповнилось вже 66 років! Не дивлячись на те, що це не є ювілейною датою, учні та вчителі організували справжнє свято! Після чудового свята «Майстерляндії» відбулося найочікуваніша подія осені у нашому шкільному житті — ШКІЛЬНА ДИСКОТЕКА, що перебувала під керівництвом голови учнівського самоврядування Диби Катерини, заступника директора Олени Леонідівни та вчителів комплексу. 
Всі, хто завітав на дискотеку, отримали неймовірно позитивні емоції. У проміжках між палкими танцями відбувалися чудернацькі конкурси, що доповнювали та прикрашували дружню атмосферу, яка зародилася у цей вечір. 
Також було обрано Імператора та Імператрицю цього чудового вечора! Кандидатами на їх місця були учні 8-11 класів, але перемогу отримали лише обрані. Імператором визначили учня 10-А класу Майоренко Руслана, а Імператрицею стала учениця (також) 10-А класу Апанасковіч Аліса. 
Ніхто з присутніх не пожалкував про те, що з`явився на цій дискотеці. Під ритм сучасної музики, вся учнівська юрба викрикувала тексти знайомих пісень та танцювала досхочу. Кожен хто відвідав цей шкільний захід, залишилися повністю задоволеними. 
На мою думку це була одна з найчудовіших і найцікавіших дискотек, що проводилися у нашому комплексі. Ми дякуємо Дибі Катерині, адміністрації  та класним керівникам за добре проведений час!
                                                        Маценко Марія, 11-А клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)